za subotu 19. april 2014.

I to se dešava: Vinča dobila pet crvenih kartona!

Trudbenik je u subotu slavio pobedu na svom terenu protiv Vinče sa 3:1, ali se neće pričati o golovima i rezultatu, već o crvenim kartonima. Verovali ili ne, bilo ih je pet i svi su pokazani gostima iz Vinče!

Doduše, meč je nekako priveden kraju, s obzirom da su tri crvena pokazana igračima na terenu. Najpre je isključen Kostić u 61. minutu, potom Gluščević u 78. minutu.

U tom trenutku Vinča je ostala sa devetoricom, ali je rezultat još uvek glasio 1:1. Kulminacija je usledila kad je u 84. minutu sudija Nenad Nešković iz Lazarevca dosudio jedanaesterac za domaće, a tada je pocrveneo još jedan igrač Vinče, Marković, koji je protestvovao sa klupe.

Nije se na tome završilo, u 90. minutu Vinči je isključen i iskusni kapiten Stojković, a u međuvremenu susret je završen pobedom Trudbenika (3:1), koji je napokon materijalizovao brojčanu nadmoć.

Po završetku utakmice crveni karton dobio je i Sapundžić, koji se pogrdnim rečima, uz pretnje, obratio arbitru Neškoviću.

1. Mikica kaže:

Ovaj sudija je pravi za JSL !
    Ima potencijala, 5 crvenih, eej !

Like or Dislike: Pozitivno 3 Negativno 0

2. Nenad kaže:

Kad moze u Super Liga sudija Grujcic da javno sudi za Partizan, zasto nebi
    moglo i u Zoni da Neskovic javno sudi za Trudbenik. Jadan je nas fudbal i sve se Javno vidi kad slucajno zalutamo u Evropu, nemozemo ni totalne amatere da pobedimo. Zakljucak: Sudije nisu opste krive, krivi su oni sto im dozvole da
    to rade i prolaze nekaznjeno, riba smrdi od glave ne od repa. Gospodo iz sudijske i fudbalskog saveza srbije urazumite se jednom fudbal se igra zbog gledaoca, Ne zbog Vas.

Like or Dislike: Pozitivno 4 Negativno 3