за петак 18. април 2014.

Потоп Ћосићеве Пескаре, Јувентус их частио шестицом

Неће Урош Ћосић по добром памтити сусрет против торинске Старе даме. Бивши играч Црвене звезде одиграо је свих 90 минута за Пескару у тешком поразу од Јувентуса – 6:1.

Невероватно је колико су били расположени играчи торинског клуба. До 53. минута шест пута су погодили а „смањили гас“. Највише се истакао Фабио Кваљарела који је три пута савладао Перина. Још су погађали Видал, Асамоа и Ђовинко. Утешни погодак за домаћина постигао је Каскјоне.

Каљари је на свом терену одиграо без погодака против Катаније у првој утакмици 12. кола италијанске Серије А.

Овим ремијем Катанија се учврстила у горњем делу табеле, док је Каљари остао у „златној” средини.

Семафор 12. кола Серије А:

Каљари – Катанија 0:0

Пескара – Јувентус 1:6 (Видал 9, Кваљарела 22, 45, 53, Асамоа 30, Ђовинко 38)

2. daca каже:

Pa kad za Peskaru igra zvezdas takav rezultat se i ocekivao. Jos na svom terenu?