Radnik preko Kragujevčana do osmine finala Kupa Srbije

0

Fudbaleri Radnika iz Surdulice plasirali su se danas u osminu finala Kupa Srbije pošto su na svom terenu pobedili Radnički iz Kragujevca sa 2:0.

Oba gola domaći tim postigao je u prvom poluvremenu. Strelci su bili Predrag Medić u 22. i Miloš Spasić u prvom minutu sudijske nadoknade.

U drugom minutu nadoknade drugog poluvremena direktan crveni karton dobio je igrač Radničkog Aleksa Damjanac.

Radnički je bio oslabljen jer zbog povreda nisu nastupala petorica igrača, dok su dva igrača Đorđe i Saša Jovanović meč propustili zbog korona virusa.

Zbog korona virusa gostujući sastav nije vodio glavni trener Vladimir Radenković.

Radnik je prošle sezone igrao u polufinalu Kupa, u kojem je poražen od kasnijeg pobednika ekipe Crvene zvezde.