DRAMA NA NOVOM BEOGRADU: Metalac se posle penala plasirao u četvrtfinale Kupa Srbije

4

Fudbaleri Metalca plasirali su se u četvrtfinale Kupa Srbije, pošto su na gostovanju posle izvođenja jedanaesteraca pobedili Radnički sa Novog Beograda (1:1, 3:2).

Superligaš iz Gornjeg Milanovca je poveo u 17. minutu golom Stuparevića, da bi domaća ekipa, koja se takmiči u trećem rangu izjednačila u 46. minutu, strelac je bio Nuredini.

Pošto je završen "regularni" tok pristupilo se izvođenju penala, a gosti su rezultatom 3:2 uspeli da se plasiraju među osam najboljih ekipa u Kupu Srbije.

Metalac je u šesnaestini finala prethodno eliminisao ekipu Žarkova (3:2), dok je Radnički eliminisao Voždovac (2:1).

Takmičenje u Kupu nastavlja se sutra utakmicama između Rada i Napretka, Radnika iz Surdulice i Loznice, TSC-a i Kolubare (13.00), dok od 16.15 igraju fudbaleri Dubočice i Partizana.