Погледајте како је Хаскић са два гола одвео Раднички у полуфинале

11

Лучанци су после преокрета, и са играчем мање, обезбедили пласман у полуфинале Купа Србије

Фудбалери Младости из Лучана пласирали су се у полуфинале Купа Србије. Младост је победила Спартак у Суботици са 2:1.

У 41. минуту гости су остали без капитена Милошевића. Зарадио је дефанзивац Младости други жути картон после оштрог старта над Шормазом.

Спартак је бројчану предност искористио у завршници првог дела. Младеновић  је одиграо дупли пас са Торбицом на левој страни, уследио је центаршут, Ракић је закачио лопту у петерцу, а она завршила пред Шормазом коме није било тешко да је главом спроведе у мрежу Младости – 1:0.

У наставку меча преокрет. Јанко Тумбасевић је убацио лопту са десне стране у казнени простор Голубова до усамљеног Бојовића, а он је по земљи проследио у гол Спартака – 1:1.

У 77. минуту Јанко Тумбасевић још једном је послао употребљиву лопту ка Александру Пејовићу за 1:2.

Нишки Раднички је одрадио посао против Војводине, славио је са 2:1, али лакше него што то крајњи резултат показује.

Екипа Ненада Лалатовића је повела голом Нермина Хаскића у 40. минуту из једанаестерца који је скривио Аранђел Стојковић фаулом над Лазаром Ранђеловићем.

Раднички је пред око 1.500 гледалаца на стадиону Чаир повео с 2:0 поготком Хаскића у 63. минуту, да би у последњим секундама меча Огњен Ђуричин поставио коначан резултат.

Семафор четвртфинала Купа Србије:

Спартак – Младост 1:2 (Шормаз 44 – Бојовић 61, Пејовић 80)

Напредак –  Партизан  0:4  (Закарић 31, Пантић 45+2, Валијенте 66, Рикардо 72)

Раднички (Ниш) – Војводина 2:1 (Хаскић 40. једанаестерац, 63 – Ђуричин 90+4)

У току:

Црвена звезда – Радник 2:0

Kоментари (11)

Iztraga

Bruka i sramota! Iz 1 u 2 i sa crvenim kartonom ! Istraga pod hitno na ovu utakmicu

Esteghlas

Za dva kola u prvenstvu igraju u Subotici, kvota 1.10 na Spartak lagano.

Integritet

SPARTAK PUSTIO MLADOST A ZA UZVRST POBEDJUJE U PRVENSTVU. MLADOST ZA 3 DWNA 2 NAMESTENE UTAKMICE I NIKO NISTA. SKANDAL