Remi Midtjilanda i Ludogoreca, Nikoliću bod, ludilo u Sevilji

0

U drugom meču grupe u kojoj je Crvena zvezda, Midtjiland i Ludogorec remizirali u Danskoj

Crvena zvezda je posle trijumfa nad Bragom zasela na čelo tabele F grupe. U tome su joj pomogli Midtjiland i Ludogorec, koji su u Danskoj remizirali.

Domaći su poveli već u trećem minutu golom Isaksena, ali je Despodov u 30. izjednačio, ispostavilo se doneo bod Bugarima.

Galatasaraj je ostvario veliki trijumf u Istanbulu protiv Lacija, a za tri boda bio im je dovoljan autogol albanskog golmana Strahoše. Kod gostiju, Sergej Milinković-Savić je u igri bio od 56. minuta.

Moskovska Lokomotiva je na domaćem terenu izvukla bod protiv Marseja, iako sa desetoricom. Gosti su poveli golom Undera u 59. minutu iz jedanaesterca, izjednačio je Anjorin u 89.

Seltik je imao sve u svojim rukama u Sevilji. Poveli su Škoti brzo sa 2:0, ali je Betis potom načinio veliki preokret, golovima Mirande, Huanmija (2) i Iglesijasa. Do kraja, Seltik je samo smanjio rezultat na 4:3.

Preokret je viđen i u Leverkuzenu, gde je Bajer bio bolji od Ferencvaroša, golovima Palasiosa u 37. i Virca u 69. minutu.

Vest Hem je lako ostvario trijumf u Zagrebu protiv Dinama, dok je Genku jedan gol bio dovoljan za sva tri boda u Beču protiv Rapida.

Semafor prvog kola Lige Evrope
A grupa:
Brondbi – Sparta Prag 0:0
Rendžers – Lion 0:2 (Ekambi 23, Slimani 55)
B grupa:
PSV – Sosijedad 2:2 (Gece 32, Gakpo 54 – Januzaj 34, Isak 39)
Monako – Šturm 1:0 (Diata 66)
C grupa:
Lester – Napoli 2:2 (Perez 9, Barns 64 – Osimen 69, 88)
Sreda:
Spartak Moskva – Legija 0:1 (Kastrati 90+1)
D grupa:
Olimpijakos – Antverpen 2:1 (El Arabi 52, Ribčijuk 87 – Samata 75)
Ajntraht – Fenerbahče 1:1 (Lamers 41 – Ozil 10)
E grupa:
Galatasaraj – Lacio 1:0 (Strakoša 67. autogol)
Lokomotiva Moskva – Marsej 1:1 (Anjorin 89 – Under 59. jedanaesterac)
F grupa:
Midtjiland – Ludogorec 1:1 (Isaksen 3 – Despodov 32)
Crvena zvezda – Braga 2:1 (Rodić 74, Katai 85. jedanaesterac – Galeno 76)
G grupa:
Betis – Seltik 4:3 (Miranda 32, Huanmi 35, 53, Iglesijas 51 – Ajeti 15, Juranović 26. jedanaesterac, Ralston 87)
Leverkuzen – Ferencvaroš 2:1 (Palasios 37, Virc 69 – Mae 8)