Ајнтрахт разбио Салзбург уз гол Костића и хет-трик Камаде, ремек дело Невеса које мора да се види (ВИДЕО)

0

Интер до 2:0 у режији Лукакуа, Манчестер Јунајтед ремизирао са Брижом у Белгији

Јапанац Даичи Камада прво је име меча у Франкфурту, хет-триком је срушио Салзбург (4:1), последњи и гол за домаћина дело је српског репрезентативца Филипа Костића.

Немања Максимовић и Душан Тадић одиграли су по 90 минута у дуелу Хетафеа и Ајакса, бољи је био шпански тим, Кенеди је у 93. минуту поставио коначних 2:0.

Манчестер Јунајтед одиграо је 1:1 у Белгији са Брижом, а као и недавно у премијерлигашком мечу са Челзијем стрелац је био Марсијал.

У Енглеској рапсодија Вукова, шоу Дијега Жоте, три гола у његовој режији у мрежи Еспањола, али ипак најлепши је дао Рубен Невес, избијену лопту из казненог примио је на груди на двадесетак метара док га је ривал гурао с леђа, а онда је пре пада на земљу ухватио волеј и "пропуцао" голмана Каталонаца у 52. минуту.

Ромелу Лукаку био је у центру пажње у Бугарској. У 71. минуту је асистирао Ериксену за гол, а у 95. је и сам био стрелац, са креча, за коначних 2:0 за Интер.

Телин је имао главну ролу у Немачкој, прво је Малмеу донео предност у 47. минуту (0:1), а у 62. је режирао преокрет аутоголом (2:1).

Копенхаген је одиграо 1:1 са Селтиком у Данској, а могао је и да слави да Стаге у 79. минуту није промашио једанаестерац.

Семафор 1/16 финала Лиге Европе:

Клуж - Севиља 1:1 (Деак 59. једанаестерац - Ел Несири 82)

Бриж - Манчестер Јунајтед 1:1 (Денис 15 - Марсијал 36)

Ајнтрахт - Салзбург 4:1 (Камада 12, 43, 53, Костић 56 - Хванг 85. једанаестерац)

Копенхаген - Селтик 1:1 (Ндоје 52 - Едуард 14)

Хетафе - Ајакс 2:0 (Дејверсон 38, Кенеди 90+3)

Лудогорец - Интер 0:2 (Ериксен 71, Лукаку 90+5. једанаестерац)

Шахтјор - Бенфика 2:1 (Алан Патрик 56, Коваленко 72 - Пици 67. једанаестерац)

Спортинг - Башакшехир 3:1 (Коатес 3, Шпорар 44, Вието 51 - Вишћа 77. једанаестерац)

АЗ Алкмар - ЛАСК 1:1 (Копмајнерс 86. једанаестерац - Рагуз 26)

АПОЕЛ - Базел 0:3 (Петрета 16, Штокер 53, Артур 66)

Рома - Гент 1:0 (Перез 13)

Бајер Леверкузен - Порто 2:1 (Аларио 29, Хаверц 57. једанаестерац - Луис Диаз 73)

Олимпијакос - Арсенал 0:1 (Лаказет 81)

Ренџерс - Брага 3:2 (Хаџи 67, 82, Арибо 75 - Франсерђо 11, Руиз 59)

Волфсбург - Малме 2:1 (Брекало 49, Телин 62. аутогол - Телин 47. једанаестерац)

Вулверхемптон - Еспањол 4:0 (Жота 15, 67, 81, Невес 52)