Midtjiland, Salzburg i Krasnodar obezbedili grupnu fazu Lige šampiona (VIDEO)

3

Žreb u četvrtak, titulu brani minhenski Bajern

Poznati su svi učesnici grupne faze Lige šampiona. Andrija Živković i PAOK moraće da se zadovolje Ligom Evrope, pošto su i na Tumbi poraženi (1:2) od ruskog Krasnodara.

Kuda će sve ići videlo se u 73. minutu posle pomalo smešnog gola Mihalidisa.

El Kaduri je dao nadu u 77. minutu golom, ali je već minut kasnije Kabela u 78. minutu postavio konačnih 1:2.

Salzburg je golovima Dake i Soboslaija još jednom pobedi Makabi i prošao dalje. Gol za Makabi je postigao Eden Karzev u 30. minutu.

Midtjiland je posle 0:0 u Pragu gubio 0:1 kod kuće od Slavije posle gola Olajinke u 3. minutu.

U 65. minutu je izjednačio Kaba, ali to nije donosilo prolaz. A, onda ubitačan finiš i tri gola Danaca u sedam minuta za slom Slavije - Aleksander Šolc iz penala u 84, Frenk Onieka u 88. i Anders Drejer u 90+1. minutu