Po bod za Atalantu i Ajaks, gol Tadića sa kreča, Liverpul siguran

0

Fudbaleri Liverpula su večeras kao domaćini pobedili Mitjilend 2:0, u drugom kolu D grupe Lige šampiona.

Golove za Liverpul su postigli Diogo Žota u 55. minutu i Mohamed Salah iz penala u drugom minutu sudijske nadoknade.

U drugom meču D grupe Atalanta i Ajaks su odigrali nerešeno 2:2.

Poveo je Ajaks golovima srpskog reprezentativca Dušana Tadića iz penala u 30. i Lasine Traorea u 38. minutu.

Izjednačenje Atalanti je doneo Duvan Zapata golovima u 54. i 60. minutu.

Posle dva kola Liverpul je osvojio šest, Atalanta četiri, Ajaks jedan, dok je Mitjilend bez bodova.

U narednom kolu Liverpul će gostovati Atalanti, dok će Mitjilend dočekati Ajaks.