Čelzi ubedljiv u Rusiji, Gudelj slavio protiv Rena

0

Plavci bez milosti protiv Krasnodara, minimalac Sevilje

Fudbaleri Čelzija pobedili su danas u gostima Krasnodar sa 4:0, u drugom kolu E grupe Lige šampiona.

Prvi gol za Plavce je postigao Kalum Hadson-Odoi u 37. minutu. On je šutirao sa 14 metara, golman Krasnodara Matvej Safonov je loše reagovao i lopta je završila u golu.

Prednost tima iz Londona je duplirao Timo Verner u 76. minutu golom iz penala. Nakon šuta Kristijana Pulišića lopta je u ruku pogodila Aleksandra Martinoviča i sudija je pokazao na belu tačku.

Strelac trećeg gola bio je Hakim Zijeh u 79. minutu, nakon asistencije Vernera, a konačan rezultat je postavio Pulišić u 90. minutu.

U drugom meču E grupe igrači Sevilje su na svom terenu pobedili Ren sa 1:0, a strelac jedinog pogotka bio je Luk de Jong u 56. minutu.

Naš Nemanja Gudelj ušao je u igru u 89. minutu.

Čelzi i Sevilja sada imaju po četiri boda, a Krasnodar i Ren po jedan.

U narednom kolu Plavci će dočekati francuski tim, dok će Rusi gostovati u Španiji.