Сити и Порто убедљиви, Ранђеловић играо од старта, Грујић ушао са клупе, Радоњић ван протокола

0

Тренер Олимпијакоса заменио је Лазара Ранђеловића на старту другог полувремена, Марко Грујић у игру ушао у 89. минуту за Порто, Немања Радоњић није био у тим Марсеља на гостовању у Португалији

Играчи Манчестер ситија победили су на свом терену Олимпијакос са 3:0, у утакмици трећег кола Ц групе у Лиги шампиона.

Манчестер сити је повео у 12. минуту голом Ферана Тореса на додавање Кевина Де Брујнеа, а два гола предности донео је Габријел Жезус голом у 81. минуту. Коначан резултат поставио је Жоао Кансело голом у 90. минуту.

У другој утакмици у тој групи, фудбалери Порта победили су као домаћини Марсеј са 3:0.

Порто је повео у четвртом минуту голом Мусе Мареге, а два гола предности екипи је донео Серхио Оливеира из пенала у 28. минуту. Трећи гол постигао је Маруланда Фернандо Луис Дијас у 69. минуту.

Марсеј је у 10. минуту имао добру прилику за гол, али је Димитри Паје промашио пенал.

На табели Ц групе, Сити је први на табели са свих девет бодова, следи га Порто са шест бодова, трећи је Олимпијакос са три бода, док је Марсеј без бодова.