Д група: Барселона рутински до победе, Манџукић срушио Спортинг

1

Није било изненађења у трећем колу Д групе Лиге шампиона, тријумфе су остварили Барселона и Јувентус

Јувентус је против Спортинга постигао сва три гола, али је тешком муком стигао до победе. Први је мрежу, аи сопствену, затресао Алекс Сандро у 12. минуту.

Тим из Торина је изједначио прелепим поготком из слободног ударца Миралема Пјанића, а шест минута пре краја преокрет је комплетирао Манџукић.

Барселона је рутински одрадила посао против већ отписаног Олимпијакоса, који игра све лошије. Шпанци су славили аутоголом Николауа, те погоцима Месија и Дињеа.

За госте је читав меч одиграо Саша Здјелар, Урош Ђурђевић је ушао у игру у 55. минуту, док је Јагош Вуковић преседео на клупи.

Семафор трећег кола Д групе Лиге шампиона:
Барселона – Олимпијакос 3:1 (Николау 18. аутогол, Меси 61, Диње 64 – Николау 89)
Јувентус – Спортинг 2:1 (Пјанић 29, Манџукић 84 – Алекс Сандро 12. аутогол)
Табела: Барселона 9 бодова, Јувентус 6, Спортинг 3, Олимпијакос без бодова.

Kоментари (1)

MX.

Bravo Juve za pobedu,ali igra je i dalje daleko,daleko od proslogodisnje sezone.Ponovo dolazimo u poziciju da jurimo rezultat.Totalno glup gol smo primili na startu i to nas je na kratko sokiralo. Srecom,ali je bilo i stimulans za preokret.Sada protiv Katalonaca moramo opet da odigramo kao prosle sezone i nece biti problema za prolaz u osminu finala.