ПРОМАШАЈ ВЕКА: Нападач лидера промашио немогуће (ВИДЕО)

5

На мечу Зонске лиге Београд Турбина (Вреоци) - Локомотива (Макиш) 1:2 леви бек гостију Милан Ђуричић промашио је празан гол са неколико центиметара

Турбина – Локомотива 1:2 (1:1)

Вреоци - Гледалаца: 200. Судија: Иван Миросављевић. Жути картони: Пантовић, Пантелић, Бељић (Турбина), Новковић, Поповић, Гаварић (Локомотива). Стрелци: 0:1 Петковић у 25, 1:1 Себић у 45, 1:2 Поповић у 45. из једанаестерца.

ТУРБИНА: Ранковић, Мазић, Шакић, Радосављевић (од 85. Милошевић), Пантовић, Кањевац, Живковић, Петковић (од 53. Миловановић), Митровић, Бељић, Себић (од 76. Пантелић.

ЛОКОМОТИВА: Рнић, Рајковић, Ристивојевић, Поледица, Савић, Башановић, Младеновић (од 86. Михаило), Гаварић, Поповић, Новковић (од 85. Ђуричић), Петковић.

Локомотива је победом у Вреоцима освојила јесењу титулу, а меч ће осим тога остати упамћен и по невероватном промашају левог бека тима из Макиша Милана Ђуричића, који је у 85. минуту заобишао голмана, дошао до средине празног гола, а онда са неколико центиметара покушао левом ногом да закуца лопту у мрежу, а пребацио је празан оквир гола.

На његову срећу, ушао је у 85. минуту, а све се збил неколико минута касније када је победник био већ решен.

Гости су повели у 25. минуту, конфузију пред голом Турбине у којој су учествовали голман Ранковић и бек Мазић, искористио је Петковић и приземним ударцем послао лопту у мрежу - 0:1.

Када се очекивао крај првол полувремена Петковић је на центру без преке потребе фаулирао Пантовића, он је са 60 метара извео слободан ударац, лопта се од Митровића одбила до резервисте Себића, који је ударцем главом изједначио - 1:1.

Тек што је почео други део судија Миросављевић  је уз салве негодовања домаћих навијача показао на белу тачку, Поповић је послао лопту у десну, а голмана Ранковића у леву страну - 1:2.

Kоментари (5)

Zox

I,sta cemo sad?Sudija kad pogresi svi ga razapinjemo,a sta je ovo?Sad ce da bude odskocila lopta,blato,visoka trava,bla,bla,bla...uglavnom svi ce se truditi da ga opravdaju,a opravdanja nema!

pera

ovo je namerno uradio ali pohvale za potez ako se uzme u obzir koliko je zahtevno prebaciti gol iz ovolike blizine

Boki

Ivice,reaguj

Savo

Ovaj će ga promašaj proslaviti širom sveta,sve bruji i prepričava se,da je bio gol možda bi se negde poput SOS kanala samo spomenuo,nije verovatno namerno,ali sigurno je neki diksika ili voli da se proserava,samo promašiti ovo treba biti neko.

Rambo

Tacno se vidi na 11.5 sec poskakuje lopta i on ne moze u delicu sekunde da povuce nogu, opali i ode preko...desava se...nije ovo ne znanje vec teren...