Преокрет у Земунелу, Партизан на челу табеле, славила и Звезда

Партизан је после преокрета савладао ОФК Београд у Земунелу, те је засео на врх табеле Омладинске лиге Србије
Партизан – ОФК Београд 4:1 (0:1)
Стрелци: Новић у 47, Илић у 58. и 61. и Бојић у 90. за Партизан, Миловановић у 35. за ОФК Београд.
Стадион Земунело. Гледалаца: 200. Судија: Андрија Стојановић (Београд). Жути картони: Марковић, Влалукин, Новић (Партизан), Миловановић (ОФК Београд).
ПАРТИЗАН: Вуканић, Вујић, Шеховић, Ђерлек (од 46. Пантазис), Марковић, Влалукин, Милосављевић, Николић (од 46. Новић), Илић (од 70. Бојић), Кокир (од 70. Шехапи), Јанковић.
ОФК БЕОГРАД: Петровић, Станишић, Смиљанић (од 60. Бачвански), Мирковић, Алексић, Мркела, Русић, Стојановић (од 75. Николић), Миловановић (од 85. Бацановић), Богдановић (од 66. Марић), Мијаиловић (од 46. Човоровић).

Гости су били конкретнији у првом полувремену, добру шансу имао је Богдановић погодивши пречку са двадесетак метара, да би Мркела, после корнера шутирао, поред гола.

Те прилике биле су увертира у 35. минут: Русић је искористио несмотреност Вујића, одузео му лопту на ивици шеснаестерца и проиграо Миловановића који је са пет метара погодио мрежу – 0:1.

Од старта другог полувремена, тренер Лазетић убацио је Новића и заиграо са двојицом нападача. То се исплатило већ у 47. минуту, кад је Новић искористио смушеност у одбрани и изједначио.

Од тог гола ОФК Београд је пао, што су црно-бели искористили да дођу до преокретa. Двоструки стрелац био је нападач Илић, головима у 58. и 61. минуту.

До краја меча виђено је још неколико прилика, а Партизан је контролисао игру. Коначан резултат поставио је резервиста Бојић у 90. минуту.