Težak incident u Kolaru: Igrač nokautirao sudiju!

9

Komšijski derbi u Kolaru, gde su snage odmerili Kolare i Juhor iz Glavinaca u okviru trećeg kola Okružne lige, završen je neslavno – prekidom već u 10. minutu

Kolare – Juhor 0:1 (prekid u 10. minutu)

Gosti su poveli već u osmom minutu, a samo dva minuta kasnije došlo je do prekida utakmice.

Naime, najiskusniji igrač domaće ekipe Aca Milić je pesnicom u predelu lica udario glavnog sudiju Miloša Manojlovića, pa je utakmica prekinuta.

Ovaj utakmici prisustvovala je i patrola jagodinske policije pa će ovaj incident epilog dobiti i na sudu.

Utakmica će, najverovatnije, dobiti konačan epilog za zelenim stolom, odnosno biće registrovana službenim rezultatom 3:0, a vinovnika incidenta Acu Milića očekuje duža vremenska kazna.