PARNI VALJAK U ŠESTOJ BRZINI: Crno-beli razbili Inđiju (VIDEO)

25

Puleni Aleksandra Stanojevića „upisali“ su 12. uzastopnu pobedu u Super ligi Srbije (13. trijumf u nizu Partizana ako se uračuna i pobeda u Kupu protiv Bačke)

Fudbaleri Partizana pobedili su u Inđiji domaću ekipu sa ubedljivih 6:0 u meču 24. kola Super lige Srbije.

Crno-beli su poveli već u sedmom minutu meča kada je dosuđen penal, nakon što je Kosta Aleksić oborio igrača gostujućeg tima Ivana Obradovića u svom šesnaestercu. Precizan sa "bele tačke" je minut kasnije bio Izraelac Birbas Natho.

U nastavku meča nije bilo velikih prilika na obe strane, sve do 41. minuta kada je gol, na asistenciju Takume Asana, postigao Lazar Marković.

Crno-beli su do kraja prvog poluvremena iskoristili grešku golmana gostiju Marka Jovičića, a gol je postigao Miloš Jojić u drugom minutu sudijske nadoknade, na još jednu asistenciju Asana.

Odličnu partiju Japanac u dresu Partizana je potvrdio golom u 51. minutu meča, a nakon nesporazuma dvojice igrača Inđije u skoku, gol je postigao i mladi fudbaler Partizana Nemanja Jović u 79. minutu.

Najbolju priliku na meču domaća ekipa imala je u 84. minutu, kada je udarac Nebojše Bastajića zaustavio golman crno-belih Vladimir Stojković. Konačnih 6:0 postavio je Igor Vujačić golom u 89. minutu meča.

Ovo je Partizanu 13. uzastopna pobeda u svim takmičenjima i sada ima 59 bodova na drugom mestu superligaške tabele, tri manje od Crvene zvezde. Inđija je na 17. poziciji sa 22 boda. U sledećem kolu Partizan dočekuje Vojvodinu, a Inđija gostuje Javoru u Ivanjici.

Semafor 24. kola Super lige Srbije:

Inđija - Partizan 0:6 (Natho penal 7, Marković 41, Jojić 45+2, Asano 51, Jović 79, Vujačić 89)

Ž. Pantić

To je prava igra, a ne odigraš 1:1 ispadneš i hvališ se kako si dobro igrao. Daj 6 komada pa se hvali :D

zak

Još kad dadneš 6 komada ekipi koja je za koplje iznad ove što su sa njom odigrali 1:1.Svaka čast,prava ste gromada,nema šta.

Ludi Milojko

Ali ako ne možeš da im daš 6 komada, sudi penal na 18 metara!

Miki-Gvelf

Tako je i Zvezda dobila dva penala protiv iste te indjije ...

Obraz

hahahahahaha

Dejan Stanković

Svaka čast prijatelju, tu je vaš nivo Indija, Surdulica, a nekima Milano, Bari, Tokio...

Dragan Ciric

Svaka i tebi cast Dejane. Ali nas nivo su nasih 11 grupnih faza, gde smo ubedljivo na celu.Nas nivo je najvise osvojenih bodova i kroz kvalifikacije i posebno grupne faze. Nas nivo je 1/8 finala LE, i samo se Dinamo iz Zagreba, u tome moze porediti sa nama. Nas nivo je najvise osvojenih bodova u NOKAUT,fazi, Brisel.Nas nivo je ravnopravna borba sa najvecim klubom na planeti Realom, Nas nivo je ravnopravna borba sa evropskim sampionima,Portom i Olympikom, u nasem prvom nastupu u LS.itr.

Madjionicar

@Z. Pantic Izvini, drugar, ali lupas. Kao prvo i prvo, ljudi su odigrali sa Milanom na njihovom terenu 1:1. Prije toga su i kuci remizirali. Mi tu nema sta da se rugamo. Objektivno. Dao Bog da i mi iduce godine sa nekim u Evropi tako odigramo u eliminacionoj fazi. A druga stvar – sta te briga za njih? Uzivajmo u nasim dobrim igrama i rezultatima. Cemu ruganje i omalovazavanje nekog drugog. Pri tom, nisi mogao izabrati gori momenat da im se narugas – ponavljam jos jednom, oni objektivno nemaju cega da se stide poslije ovog ispadanja od Milana, tj imaju svako pravo da budu ponosni na svoj klub i rezultat koji su postigli. De, budimo bar mi ljudi, ako oni ne znaju kako da budu. Bar nas je nekad to krasilo.

Miki

Ne raćunaš sudiju koji je dao 2 - 3 gola i sklanjalice?

dragolata

Svaka utakmica penal.Može i 2 alitrebat će još najmanje 10 godina pa da se raduju.

Marko

Prvo penal pa sklanjalica...Filijala radi bunkerasi napunjeni MITRALJEZOM kao sarma mesom he,he,he,he..Pozdrav za Pantica,sto se tice derbija dotle ce biti i 15 razlike ha,ha,ha,ha lako je tuci zacelje koje se sklanja pred bunkerasima na celu sa Pantic Z.....Nema vise Parnog valjka sada ste bunkerasi spremni za Kosovo......

Гробар

Дати никад јачој Инђији 6 комада није за потцењивање. Ове сезоне смо сигурни допрваци јер Војводина већ сада прилично заостаје.

Ne brinemo

Na brinite sada ce Vas Lalat restartovati na fabricko podesavanje

Brinete, brinete...

Mozda on hoce, ali vi sigurno necete. Naprotiv. Sa vama smo bezbedni vec godinama.

gropn III

danas je bilo OK ! videcemo u utorak !

slavko

indjija nije milan

Grom

Odlična igra,vidi se Stanojev rukopis,po teškom terenu lopta je išla perfektno ulazilo se u šanse a odbrana sa Vujačićem i Markovićem deluje granitno.Klinci Jović i Štulić opravdavaju očekivanja i pokazuju da su budućnost kluba.

Oki

Najbolji tim u državi kome se ne dozvoljava da bude prvi.

Milan

Da bi Stanoje od početka,partizan trenutno igra najlepši fudbal u ligi a pri tom izbacuje i nove mlade snage.

Grom

Nekom čist penal na početku meča i razvaljivanje simpatične ekipe Indjije a nekom protiv te iste Indjije 2 penala u poslednjih 5 min od toga jedan na 18 m

Stanoje doktor

Bravo Stanoje ali zalud dominacija i najbolja igra u prvenstvu kada se unapred zna prvak,primer štela u Subotici.

Madjionicar

Opet pobjedi "razmonter". Ne znam samo da li ovaj niz od 13 uzastopnih pobjeda teze pada Zvezdasima ili pojedinim Partizanovcima? Vidim, usutili su se i jedni i drugi.