Partizan srušio Trajal, Menig dvostruki strelac

4

Crno-beli sa 3:0 su pobedili tim iz Kruševca, pored Meninga pogodio i Živković

Fudbaleri Partizana plasirali su se u osminu finala Kupa Srbije, nakon što su danas na svom terenu pobedili Trajal iz Kruševca sa 3:0.

Partizan je poveo golom Kvinsija Meniga u 25. minutu, na asistenciju Miloša Jojića.

Samo minut pre vodećeg gola Partizan je mogao da stigne do prednosti ali je Danilo Pantić pogodio prečku.

Svojim drugim golom Kvinsi Menig je u 49. minutu duplirao prednost Partizana. Ovoga puta u ulozi asistenta se našao Danilo Pantić.

Treći gol za Partizan postigao je Marko Živković u 67. minutu, nakon dodavanja Saše Zdjelara.

Ranije danas, u osminu finala se plasirao i Radnik koji je kao domaćin pobedio kragujevački Radnički sa 2:0.