Стојић срушио Краљевчане, Лозница и Колубара однели бодове са гостовања (ВИДЕО)

1

На страни славио и ЖЕлезничар, Панчевци једним голом срушили Пироћанце

Фудбалери Графичара убедљиво су поразили госте из Краљева. Од самог старта домаћини су наметнули ритам и било је јасно да ће остварити тријумф.

Графичар је повео већ у деветом минуту, Кембел је сјајно центрирао, док је Стојић чекао лопту на првој стативи и проследио је у мрежу.

Четири минута касније, Кембел се уписао у стрелце, ударцем са 20 метара савладао је Татића. У другом делу ништа се није променило. Играо се 56. минут кад је Стојић постигао најлепши погодак на мечу.

Шутирао је са ивице казненог простора и погодио даљи угао, а голман Андријевић је парадом додадно улепшао гол.

Средином другог дела, Стојић је ставио тачку на меч трећим поготком. Тодоровски је у чело погодио Стојића, а он се поклонио за 4:0.

Минут касније пукла је петарда у мрежи Краљевчана. Кембел је правио дар-мар у противничкој одбрани, додавањем је проиграо Бурмаза који је шутирао поред Андријанића.

Домаћини су се опустили у последњем делу меча, што је Слога искористила, Анђелковић је постигао почасни гол за коначних 5:1.

Семафор 16. кола Прве лиге Србије:
Земун – Лозница 1:2 (Милановић 45 – Враштановић 57, Г. Матић 82)
РФК Графичар – Слога 5:1 (Стојић 9, 56, 67, Кембел 28, Бурмаз 68 – Анђелковић 88)
Борац 1926 – Колубара 1:2 (Тешић 70 – Ђокић 3, Милосављев 54)
Раднички (П) – Железничар (П) 0:1 (Зорица 26)
13,00: Кабел – ГФК Јагодина
13,00: Динамо – Раднички (СМ)
13,00: ОФК Жарково – Трајал
Раднички 1923 – Будућност (Д) 2:0 (Јеличић 9. аутогол, Никодијевић 69)
ИМТ – Дубочица 3:1 (Терзић 14, 45, Фофана 32 – Станковић 84)

Kоментари (1)

1:2

Kolubara moze da nadoknadi zaostatak na prolece. Sad je tu ozbiljan trener, danas su promsili 3-4 stopostotne sanse, trebalo je ubedljivije da pobede.