Pogledajte neverovatna dešavanja na meču u Žarkovu, Inđija sa penala u 93. minutu, sa dva igrača više do pobede (VIDEO)

7

Vrlo zanimljiv meč viđen u beogradskog predgrađu, na kraju slavili gosti iz Srema

Inđija je posle dva poraza vezala dva trijumfa. Posle pobede na gosotvanju Radničkom u Sremskoj Mitrovici lider Prve lige osvojio je sva tri boda i u Žarkovu.

I to u vrlo uzbudljivom susretu, u kojem su domaći poveli sa 1:0 u 21. minutu, ali su samo deset minuta kasnije ostali sa igračem manje.

Inđija je izjednačila u 55. minutu, a u 81. minutu sudija je pokazao još jedan crveni karton Žarkovcima, koji su ostali sa devetoricom. Gosti su to znali da iskoriste, pa su u trećem minutu nadoknade obezbedili trijumf.

Semafor 21. kola Prve lige Srbije:
OFK Žarkovo – Inđija 1:2 (Milić 20 – Jovanović 55, Nedeljković 90+3. jedanaesterac)
13,00: Timok – Železničar (P)
13,00: Mladost GAT – Radnički (SM)
13,00: OFK Bačka – Loznica
13,00: RFK Grafičar – Rad
13,00: Mačva – Javor
13,00: IMT – Budućnost (D)
13,00: Zlatibor – Kabel