Почетна / Фудбал / Прва лига

Антонијевић погодио у 88. минуту за бод Телеоптика у Горњем Милановцу (ВИДЕО)

Металац Телеоптик 1:1 (0:0)

Горњи Милановац - Стадион: Металца крај Деспотовице. Гледалаца: 700. Судије: Борко Мијајловић (Кончарево). Помоћници: Чедомир Андрејевић (Крушевац) и Милан Пашајлић (Рашка). Жути картони: Анђић, Мијајловић, Грбовић (Металац), Драмане, Л. Чермељ, Влалукин, Симовић, Милосављевић (Телеоптик). Стрелци: 1:0 Чумић у 57, 1:1 Антонијевић у 88. минуту.

МЕТАЛАЦ: Јеловац, Мијајловић, Милекић, Филиповић, Кораксић, Анђић, Вукадин, Савић (од 73. Грбовић), Ровчанин (од 55. Илић), Чумић (од 85. Ивановић), Кецап.

ТЕЛЕОПТИК: Трнић, Влалукин, Матовић, Шишовић, Антонијевић, Лука Чермељ, Драмане (од 74. Милосављевић), Лакчевић, Филип Чермељ, Илић (од 65. Ђурић), Симовић (од 63. Новић).

Пети реми Металца у овом првенству. Металац је нападао од првог минута, стварао шансе али се на крају повукао и изгубио два вредна бода.

Одлука је пала у другом полувремену, у 53. минуту Чумић је ушао у казнени простор гостију али је слабо центрирао и голман гостију је лако ухватио лопту. Три минута касније Влалукин је шутирао као из топа са неких 13 метара али је Јеловац сјајно интервенисао и лопту избацио у корнер.

Одмах у следећем нападу Чумић доводи екипу Металца у вођство од 1:0. Шутирао је са десет метара искоса са десне стране и матирао голмана Трнића. У 81. минуту још једна стопостотна шанса за Металац, прво је шутира Чумић голман гостију је лопту одбио, лопта долази до Чумића који је враћа до усамљеног Кецапа, он дрибла два играча и губи корак, што голман гостију користи и узима му живу лопту.

У 88. минуту хладан туш за присталице Металца, капитен гостију Лука Чермељ је центрирао из корнера са леве стране, а леви бек Антонијевић искоса са пет метара матира Јеловца и доноси велику радост гостију на клупи.