Kolubara sa igračem više slomila otpor Novog Pazara

3

Rubežić je u finišu prvog dela zaradio drugi žuti karton i ostavio goste sa igračem manje

Kolubara – Novi Pazar 3:1 (2:0)

Lazarevac - Stadion: Gradski. Gledalaca: 1.350. Sudija: Marko Delibašić. Pomoćnici: Nikola Rajevac i Petar Radić. Žuti kartoni: Čadikovski, Krstić, J. Jovanović (Kolubara), Pejaković, Rubežić, Delimeđac (Novi Pazar). Crveni karton: Rubežić (Novi Pazar) u 41. minutu. Strelci: 1:0 Lazić u 5, 2:0 Cvetković u 12, 2:1 Đokić u 53, 3:1 A. Jovanović u 87. minutu.

KOLUBARA: Rnić, Parađina, Radulović, Krstić, Zolnajić, Cvetković, Lazić (od 46. Pavlović), Vučinić (od 62. Kočić), J. Jovanović (od 83. Čadikovski), Osman, A. Jovanović.

NOVI PAZAR: Divac, Marovec (od 62. Plojević), Hazirović, Delimeđac, Rubežić, Milanović, Đokić, Islamović (od 46. Ibrahimović), Hot, Selimović, Pejaković (od 81. Argon).

Počelo je prilikom gostiju u drugom minutu, Rubežić je šutirao glavom iskosa sa osam metara ali kraj gola. Malo kasnije Jovan Jovanović je glavom prosledio loptu a Lazić je sa deset metara matirao Divca.

Domaćini su ubrzo uvećali prednost: Osman je spustio loptu glavom, a Cvetković je sa sedam metara pogodio mrežu. Vučetić je, u 31. minutu, sa 20 metara, iz slobodnog udarca uzdrmao prečku.

Rubežić je u finišu prvog dela zaradio drugi žuti karton i ostavio ekipu sa igračem manje. Pazarci su i brojčano slabiji nastavili ofanzivno i u 53. minutu Đokić je uputio projektil sa 20 metara i pogodio donji ugao iza golmana Rnića.

Domaćini su imali idealnu priliku u 68. minutu kada je Pavlović dobro centrirao, a Jovan Jovanović glavom šutirao kraj gola. Aleksandar Jovanović je centrirao, a mladi Kočić sa osam metara poslao loptu iznad prečke.

Tri minuta pre kraja sve je bilo rešeno, Pavlović je centrirao, a Aleksandar Jovanović bio precizan za 3:1.