Piroćanci slavili u Žarkovu, Kabel uzeo bod sa Zlatibora (VIDEO)

2

U dva nedeljna meča petog kola Prve lige Srbije, domaćini osvojili samo bod, učinio je to Zlatibor protiv Kabela

Kabel je osvojio bod na gostovanju Zlatiboru, samim tim se popeo na čelo tabele Prve lige Srbije. Mreže na stadionu „Švajcarija” nisu se tresle.

Ali, zato je bilo golova u Žarkovu, gde je Radnički iz Pirota očitao lekciju ekipi Ognjena Koromana. Već posle 36 minuta gosti su imali dva gola viška, na startu drugog poluvremena bilo je i 0:3... Do kraja, Žarkovci su postigli samo utešni pogodak.

Semafor petog kola Prve lige Srbije:
Zlatibor – Kabel 0:0
Žarkovo – Radnički (P) 1:3 (Nikolić 56 – Radivojević 25, Tolić 36, Pobulić 55. jedanaesterac)
17,00: Budućnost (D) – Grafičar
Kolubara – Novi Pazar 3:1 (Lazić 5, Cvetković 12, A. Jovanović 87 – Đokić 53)
Sinđelić (Bg) – Dinamo (V) 1:0 (Goranović 32)
Radnički 1923 – Smederevo 3:0 (Todorović 13, Nikodijević 66, Aleksijević 90+3)
Metalac – Bačka 2:0 (Grbović 45, Savić 86)
Trajal – Zemun 1:1 (Osman 45 – Mijailović 90)