Smederevci nizali poraze, sad su u seriji pobeda! (VIDEO)

0

Smederevci su slavili na gostovanju Sinđeliću, te su sada Orlići novi fenjeraš Prve lige

Smederevo je u prvih šest kola Prve lige Srbije zabeležilo šest poraza. Sada su oklopnici u novoj seriji, seriji od tri pobede.

Gosti su do trijufa došli sa tri brza gola u drugom poluvremenu, posle daleko mirnijih prvih 45 minuta. Smederevci su pogađali u 51, 54. i 67. minutu. Do kraja Sinđelić je postigao samo počasni pogodak.

Semafor devetog kola Prve lige Srbije:
Sinđelić – Smederevo 1:3 (Tomović 90 – N. Đorđević 51, Mirkov 54, 66. jedanaesterac)