Jezdimirović presudio Smederevu, Piroćanci slavili u Zemunu (VIDEO)

0

Zlatibor je ostvario vrednu pobedu u zanimljivom duelu. Bio je ofanzivniji i imao više povoljnih prilika

Zlatibor je poveo u 15. minutu posle dobre akcije po levoj strani u kojoj su učestvovali Nedeljković i Jovanović, a Divac je udarcem glavom sa osam metara pogodio ugao.

Početak drugog poluvremena bio je uzbudljiv jer su gosti, u 50. minutu, stigli do izjednačenja. Posle greške odbrane Zlatibora, lopta je došla do Stojkovića, a sa 16 metara šutirao je iz prve i pogodio donji ugao.

Čim su krenuli sa centra domaćini su organizovali dobar napad. Jezdimirović je sa ivice šesnaesterca šutirao lucidno i pogodio ugao gola Smedereva.

Semafor 11. kola Prve lige:
Zemun – Radnički (P) 0:2 (Pobulić 78, Tolić 82)
Zlatibor – Smederevo 2:1 (Divac 15, Jezdimirović 51 – Stojković 50)
Grafičar – Dinamo (Vr) 4:2 (Gavrić 33, 35, 73, Stanojev 65 – Stevanović 27. jedanaesterac, 70. jedanaesterac)
Budućnost (D) – Bačka 1:1 (Stojković 45 – Đorđević 14)
Žarkovo – Sinđelić (Bg) 2:3 (Kovačević 29, Kiković 80 – Branković 32, Đurić 66, Sićović 67)
Novi Pazar – Kabel 3:1 (Milić 35, Vusljanin 51. jedanaesterac, Alivodić 86 – Milanović 11. autogol)
Kolubara – Radnički 1923 1:0 (Đenić 7)
Trajal – Metalac 1:1 (Kecap 23 – Katanić 45)