Првенац Сакића у Трајалу, Синђелић бољи од Земуна (ВИДЕО)

1

Кабел славио минимални тријумф у Крагуејвцу, Металац на челу после тријумфа над Пироћанцима

Кроз иглене уши су се провукли Гумари, а тренер Ненад Сакић је, ипак имао успешан деби на Трајаловој клупи.

После два и по месеца поста су коначно Гумари победили, тешком муком, али дописана су напокон три бода...

На почетку хладан туш. Изашли су Добановчани од старта у високи пресинг, храбро напали и збунили домаћине и већ у четвртом минуту Перић се уписао на семафор.

После конфузне реакције Трајалове одбране остао је потпуно сам, имао више него довољно времена да се намести и добро нанишани, била је то шанса која се не пропушта - 0:1.

У 39. минуту агилни Пуношевац је лепо упослио Кецапа, уследио је шут, а одбијену лопту прихватио је Осман и поравнао на 1:1.

Кренуо је у 61. минуту Кецап у соло продор, ушао у шеснаестерац, искоса, са леве стране и распалио, лопта је на путу ка голу закачила неког од гостујућих дефанзиваца, довољно да одлети ван домашаја голмана и заврши у мрежи – 2:1.

Семафор 17. кола Прве лиге Србије:
Трајал – Будућност (Д) 2:1 (Осман 39, Кецап 61 – Перић 4)
Синђелић (Бг) – Земун 2:1 (Илић 14, Јоковић 87 – Вукајловић 57. једанаестерац)
Раднички 1923 – Кабел 0:1 (Небо 33)
Металац – Раднички (П) 1:0 (Јешић 10)
13,30: Златибор – Нови Пазар
17,00: Колубара – Смедерево
13,30: ОФК Жарково – Графичар
ОФК Бачка – Динамо (Вр) 2:0 (Жакула 7, 67)

Kоментари (1)

Miloš

Pirotu je poništen regularan gol,zbog navodnog ofsajda.Tendeciozno sudjenje za Metalac tokom celog meča.Inače odlična utakmica.Radnički Pirot igra mnogo lep fudbal.Metalac ekipa koju samo interesuje rezultat,bunker-kontra..nerešeno realan rezultat