Radonjiću 11 minuta, Mitrovićev Strazbur primio pet golova, Jovanovićev Bordo brojao do šest (VIDEO)

1

Tri meča 16. kola Lige 1 igrani su u utorak od 19 časova, u čak dva viđeni su het-trikovi

Nemanja Radonjić je u prethodna dva kola ulazio sa klupe, u oba navrata postizao je golove za Marselj.

To nije bila dovoljna preporuka treneru Tovinu da ga uvrsti u startnu postavu. Ponovo je srpski reprezentativac priliku dobio sa klupe, ovoga puta od 79. minuta, ali nije uspeo da još jednom bude strelac.

Tim srpskog reprezentativca Stefana Mitrovića Strazbur, na gostovanju Brestu proveo se „kao bos po trnju”.

Domaći su bili nemilosrdni, brojali su do pet, od toga Kristija Italijan Batokio postigao je het-trik.

Do šest je brojao Bordo Vukašina Jovanovića (igrao ceo meč, dobio žuti karton). U tom duelu do het-trika stigao je Nigerijac Džoš Maja. Kod trećeg gola asistent je bio Jovanović.

Semafor 16. kola Lige 1:
Bordo – Nim 6:0 (Maja 24, 37, 53, De Previlj 58, Otavio 77, 87)
Anže – Marselj 0:2 (Sanson 17, Paje 41. jedanaesterac)
Brest – Strazbur 5:0 (Mendi 21, Batokio 45+1, 53, 75, N` Goma 90+3. jedanaesterac)
Lion – Lil 0:1 (Ikone 68)