Партизан поражен у Новом Пазару, главе му дошли резервисти Перић и Ресић

Црно-бели после два уводна гостовања половичног учинка, Новопазарци после дуела за Звездом и Партизаном богатији за три бода
Нови Пазар – Партизан 3:2 (1:0)
Нови Пазар - Стадион: Градски. Гледалаца: играно без присуства навијача због пандемије корона вируса. Судија: Новак Симовић. Помоћници: Никола Ђоровић и Милош Симовић. Жути картони: Делимеђац, Недељковић, Ресић (Нови Пазар), Витас, Милетић (Партизан). Стрелци: 1:0 Никола Недељковић (једанаестеравц) у 22, 1:1 Сејдуба Сума у 59, 1:2 Такума Асано у 70, 2:2 Немања Перић у 73, 3:2 Немања Милетић (аутогол) у 78. минуту
НОВИ ПАЗАР: Дробњак, Сисе, Курдић, Ковачевић, Вукајловић, Делимеђац, Хаџибулић (од 65. Перић), Томић, Недељковић (од 83. Зимоњић), Драгутиновић, Кецап (од 55. Ресић). Tренер: Кенан Колашинац.
ПАРТИЗАН: Поповић, Милетић, Остојић, Витас, Урошевић, Здјелар, Натхо (од 71. Павловић), Стевановић (од 46. Чолић), Сума (од 77. Ивановић), Асано (од 85. Матић), Садик. Tренер: Саво Милошевић.

У Крушевцу су црно-бели успели да се врате из минуса, успели су и у Новом Пазару, али су их онда шокирали резервисти домаћина, па су остали и без делића плена, Нови Пазар - Партизан 3:2 (1:0).

21. минут: Контра Партизана, ситуација два на два, лопта у простор, интервенција одбране Партизана, судија је, ипак, свирао прекршај за једанаестерац.

22. минут: Никола Недељковић је са беле тачке гађао десну голманову страну, на њу се бацио Поповић, али је остао кратак - 1:0.

26. минут: Витас је после корнера покушао главом да изједначи, али је Дробњак одбранио врло добар шут.

37. минут: Витас је грешку исправио фаулом, али је за њега добио жути картон.

49. минут: Асано је набацио са леве стране, Садик је шутирао главом са десетак метара, али скоро па право у голмана Дробњака.

52. минут: Чолић је покушао левицом са ивице казненог, лопта ју неспретно руком пробао да заустави Дробњак, одбила му се од ње, добила ефе, и завршила који центиметар поред гола у корнеру. Имао је много среће домаћин.

53.. минут: Урошевић је искоса са десне стране из слободног ударца шутирао поред живог зида право у голмана.

57. минут: Одлична прилика за домаћина, искоса са десне стране остао је на 13, 14 метара сам Томић, када му је голман црно-белих кренуо у сусрет лобовао га је, али је лопта отишла и преко пречке.

59. минут: Чолић је заврнуо лопту на пенал, налетео је Асано и промашио је, из другог покушаја је изблокиран, на петерцу се лопте докопао Сума, шутирао, Дробњак је одлично одбранио, али је на одбитак полетео кроз ваздух Сума, бацио се и главом затресао мрежу - 1:1.

60. минут: Садик је шутирао под пречку после дриблинга на 18 метара, Дробњак се бацио и сјајно одбранио.

62. минут: После велике грешке одбране Партизана лопте се докопао Чолић, кренуо сам ка голману Партизана, дошао на петнаестак метара, а онда, на запрепаштење присутних,  шутирао поред гола из зицер ситуације.

70. минут: Контра црно-белих, Асано је искористио свој највећи адут, брзину, умакао је ривалима, на асистенцију Суме, а када је дошао пред голмана само га је пребацио подбовши лопту - 1:2.

73. минут: Да ли је Сисе хтео да шутира или центрира, није ни битно, његов покушај са десне стране је изблокиран, лопта је скренула ка пеналу, тамо је био резервиста Перић и волејом је послао у мрежу поред голмана Поповића, који се пружио колико је дуг - 2:2.

78. минут: Грешка капитена црно-белих, лоше је вратио лопту ка голману, ситуација 2 на 1 за домаће, повратна лопта по земљи на осам метара, натрчао је резервиста Шевкија Ресић, шутирао, бацио се голман Поповић, али је ногу подметнуо Милетић, скренуо је и завршила је у мрежи - 3:2.

80. минут: Левицом искоса са двадесетак метара резервиста Ивановић продрмао је пречку, голман је лоше проценио шут, склањао је руке.

86. минут: Кошкање Милетића и Ресића завршено је жутим картоном за обојицу, мада је бек црно-белих због непримерене реакције могао да добије и црвени.

90+1. минут: Контра домаћина 3 на 1 окончана је очајним пасом у гол ситуацији.

Семафор 2. кола Супер лиге:

Среда:

Инђија - Вождовац 0:1 (Стојчев 25)

Нови Пазар - Партизан 3:2 (Недељковић 22. једанаестерац, Перић 73, Ресић 78 - Сума 59, Асано 70)

Црвена звезда - Раднички (Ниш) 3:0 (Николић 43, Спиридоновић 45+1, Катаи 76)

Бачка - Спартак 1:3 (Жакула 38 - Туфегџић 2, 36, 76)

Металац - Мачва 2:1 (Пецељ 25, Васиљевић 43 - Марковић 17)

Јавор - Напредак 3:0 (Луковић 29, Пишчевић 61, Оташевић 89)

Радник - Младост 2:3 (Макарић 44, Митошевић 80 - Мићевић 25, Одита 90+1, Бабић 90+4)

Рад - ТСЦ 1:3 (Јовановић 7 - Зец 1, Силађи 20, Лукић 81)

Златибор - Пролетер (НС) 0:2 (Бацановић 17, Живојиновић 21)

Војводина - Чукарички 2:2 (Човић 56, Саничанин 58 - Шапић 40, Езе 54)