Партизан поражен у Новом Пазару, главе му дошли резервисти Перић и Ресић

72

Црно-бели после два уводна гостовања половичног учинка, Новопазарци после дуела за Звездом и Партизаном богатији за три бода

Нови Пазар – Партизан 3:2 (1:0)
Нови Пазар - Стадион: Градски. Гледалаца: играно без присуства навијача због пандемије корона вируса. Судија: Новак Симовић. Помоћници: Никола Ђоровић и Милош Симовић. Жути картони: Делимеђац, Недељковић, Ресић (Нови Пазар), Витас, Милетић (Партизан). Стрелци: 1:0 Никола Недељковић (једанаестеравц) у 22, 1:1 Сејдуба Сума у 59, 1:2 Такума Асано у 70, 2:2 Немања Перић у 73, 3:2 Немања Милетић (аутогол) у 78. минуту
НОВИ ПАЗАР: Дробњак, Сисе, Курдић, Ковачевић, Вукајловић, Делимеђац, Хаџибулић (од 65. Перић), Томић, Недељковић (од 83. Зимоњић), Драгутиновић, Кецап (од 55. Ресић). Tренер: Кенан Колашинац.
ПАРТИЗАН: Поповић, Милетић, Остојић, Витас, Урошевић, Здјелар, Натхо (од 71. Павловић), Стевановић (од 46. Чолић), Сума (од 77. Ивановић), Асано (од 85. Матић), Садик. Tренер: Саво Милошевић.

У Крушевцу су црно-бели успели да се врате из минуса, успели су и у Новом Пазару, али су их онда шокирали резервисти домаћина, па су остали и без делића плена, Нови Пазар - Партизан 3:2 (1:0).

21. минут: Контра Партизана, ситуација два на два, лопта у простор, интервенција одбране Партизана, судија је, ипак, свирао прекршај за једанаестерац.

22. минут: Никола Недељковић је са беле тачке гађао десну голманову страну, на њу се бацио Поповић, али је остао кратак - 1:0.

26. минут: Витас је после корнера покушао главом да изједначи, али је Дробњак одбранио врло добар шут.

37. минут: Витас је грешку исправио фаулом, али је за њега добио жути картон.

49. минут: Асано је набацио са леве стране, Садик је шутирао главом са десетак метара, али скоро па право у голмана Дробњака.

52. минут: Чолић је покушао левицом са ивице казненог, лопта ју неспретно руком пробао да заустави Дробњак, одбила му се од ње, добила ефе, и завршила који центиметар поред гола у корнеру. Имао је много среће домаћин.

53.. минут: Урошевић је искоса са десне стране из слободног ударца шутирао поред живог зида право у голмана.

57. минут: Одлична прилика за домаћина, искоса са десне стране остао је на 13, 14 метара сам Томић, када му је голман црно-белих кренуо у сусрет лобовао га је, али је лопта отишла и преко пречке.

59. минут: Чолић је заврнуо лопту на пенал, налетео је Асано и промашио је, из другог покушаја је изблокиран, на петерцу се лопте докопао Сума, шутирао, Дробњак је одлично одбранио, али је на одбитак полетео кроз ваздух Сума, бацио се и главом затресао мрежу - 1:1.

60. минут: Садик је шутирао под пречку после дриблинга на 18 метара, Дробњак се бацио и сјајно одбранио.

62. минут: После велике грешке одбране Партизана лопте се докопао Чолић, кренуо сам ка голману Партизана, дошао на петнаестак метара, а онда, на запрепаштење присутних,  шутирао поред гола из зицер ситуације.

70. минут: Контра црно-белих, Асано је искористио свој највећи адут, брзину, умакао је ривалима, на асистенцију Суме, а када је дошао пред голмана само га је пребацио подбовши лопту - 1:2.

73. минут: Да ли је Сисе хтео да шутира или центрира, није ни битно, његов покушај са десне стране је изблокиран, лопта је скренула ка пеналу, тамо је био резервиста Перић и волејом је послао у мрежу поред голмана Поповића, који се пружио колико је дуг - 2:2.

78. минут: Грешка капитена црно-белих, лоше је вратио лопту ка голману, ситуација 2 на 1 за домаће, повратна лопта по земљи на осам метара, натрчао је резервиста Шевкија Ресић, шутирао, бацио се голман Поповић, али је ногу подметнуо Милетић, скренуо је и завршила је у мрежи - 3:2.

80. минут: Левицом искоса са двадесетак метара резервиста Ивановић продрмао је пречку, голман је лоше проценио шут, склањао је руке.

86. минут: Кошкање Милетића и Ресића завршено је жутим картоном за обојицу, мада је бек црно-белих због непримерене реакције могао да добије и црвени.

90+1. минут: Контра домаћина 3 на 1 окончана је очајним пасом у гол ситуацији.

Семафор 2. кола Супер лиге:

Среда:

Инђија - Вождовац 0:1 (Стојчев 25)

Нови Пазар - Партизан 3:2 (Недељковић 22. једанаестерац, Перић 73, Ресић 78 - Сума 59, Асано 70)

Црвена звезда - Раднички (Ниш) 3:0 (Николић 43, Спиридоновић 45+1, Катаи 76)

Бачка - Спартак 1:3 (Жакула 38 - Туфегџић 2, 36, 76)

Металац - Мачва 2:1 (Пецељ 25, Васиљевић 43 - Марковић 17)

Јавор - Напредак 3:0 (Луковић 29, Пишчевић 61, Оташевић 89)

Радник - Младост 2:3 (Макарић 44, Митошевић 80 - Мићевић 25, Одита 90+1, Бабић 90+4)

Рад - ТСЦ 1:3 (Јовановић 7 - Зец 1, Силађи 20, Лукић 81)

Златибор - Пролетер (НС) 0:2 (Бацановић 17, Живојиновић 21)

Војводина - Чукарички 2:2 (Човић 56, Саничанин 58 - Шапић 40, Езе 54)

Kоментари (72)

I. G.

Partizan ocajno igra, ali je debelo ostecen. Penal je dosudjen posle ofsajda. Sa druge strane start nad Mileticem nije sviran. Nemoguce je da sudija nije video onu ruku u lice. Posto je sve bilo u sesnaestercu, ocigledan penal. Uprava ce opet da mudruje I da miruje. Trebaju nam pojacanja, treba nam fer sudjenje.

!!!

Ma vi ste osteceni ali u m.zak.

da znas

Ma vama fali penaltizan da bi pobedili

Daki

Jesu igrala ona dvojica, što vrede četrdesetak milki....

Madjionicar @ I. G.

Molim te, prestani! Konstantno zaljenje na sudije i konstantno trazenje krivca u nekome drugome, upiranje prsta u nekog drugoga, ratovi saopstenjima, citiranje Rimskog prava, kukanje na Zvezdu, na ovoga, na onoga... nista od toga nece nista promjeniti na bolje. To su cinjenice. Mi smo timove kao sto su Napredak i Novi Pazar znali razbijati po 5:0. Alo, o cemu pricamo, covjece! Ti sad hoces da kazes da su jedna pogresna sudijska odluka ili dvije pogresne sudijske odluke razlog zasto Partizan ne moze da pobjedi Novi Pazar??? Zasto smo na jedvite jade pobjedili Napredak???? Sto nas prosle sezone Spartak stize sa 2:0 i preokrece na 3:2????? De, budimo vise normalni! Daj ovom timu normalnog trenera i vidjeces hocemo li se morati moliti da nam neko svira penal u 87. minutu ili cemo lomiti ovakve timove sa po 2-3 gola razlike svaku utakmicu. Mene je vise sramota ovakvog ponasanja nasih navijaca koji u svemu vide samo teoriju zavjere, a okrecu glavu na cinjenice.

алекса

Та времена кад сте "ломили" противнике без игре, на силу то је прошло време. Ово је ваша реалност. Реалност је да вам је тим крш. Реалност је да онај Натхо не може да игра озбиљан фудбал, реалност је да вам је Садик ко зна где.... Реалност је да немате појма.

алекса

Ово се видело још у Крушевцу ал ко сам ја да вама причам кад ви све знате. И да, Милетић је требао да добије црвени картон то си наравно "заборавио". И где ви видите те пенале само ми то није јасно. Кад се против вас свира пенал, никада га нема. Невероватна коинциденција. Хахахаххахахаа....

Glas razuma

Ofsajda nije bilo tu nema ništa sporno lopta je bila ispred igrača Novog Pazara. Na Arena TV se sve jasno vidi. Miletić je simulirao da je dobio udarac u lice to se jasno vidi ruka je završila na Miletićevim grudima. Intenzitet kontakta je bio slab tako da nema govora o penalu. Miletić je dobro prošao za simuliranje je trebao dobiti Žuti karton. Opravdanje kako je Partizan imao težak raspored je više nego smešno. Razlog zašto je prihvaćeno da se u prvih 5 kola 4 igraju u gostima je taj što se utakmice igraju pred praznim tribinama zamena domaćinstva ide u prilog Partizanu jer će se na proleće verovatno igrati pred publikom tako da će u prvih 5 kola prolećnog dela prvenstva 4 puta igrati na svom stadionu pred punim tribinama.

glas razuma

malo šale neće biti pred punim tribinama to je za Partizan sa ovakvom igrom nemoguća misija.

Boze boze

Iz 1 u 2 jos jedna namestaljka...

Jel

I koliko si dobio na kladionici?

Madjionicar @ Boze boze

Sad kad se zavrsila utakmica i rezulat na kraju utakmice je 3:2 za Novi Pazar... da li se osjecas bar malo glupo? Isto pitanje postavljam i ostalim teoreticarima zavjere.

!!!!

Mogla bi UEFA da reaguje na ove partizanove namestaljke ovo je postalo smesno...

Daa?

Šta je tačno smešno? Njihova igra protiv vas, u odnosu na današnju? Vaš penal protiv njih, njihov penal protiv nas? Ili to što nije nama suđen penal protiv njih?

алекса

Е, погледај како игра Партизан. Клај, клај игра, нема жара, воње, ничега.... Ту нема игре. тај Нови Пазар је против Звезде у оквир шутнуо 2 пута! Вама су стрпали 3 комада. Није Нови Пазар толико јак, Партизан је лош.

777

Sad ce penaltizan.

999

I je li bio?

Zašto ćutite

FSS jasno da se izjasni: Da li je bio penal u Kruševcu, da li je bio penal u N.Pazaru i da li je trebao biti penal nad Miletićem?!

Pati

Bio je penal u Novom pazaru

Jeste

Bio je, ali izmišljen. Kao za Zvezdu protiv Pazara. Mora da im se vrati.

pfc

Vidim, Radovan Ćurčić nam je baš pomogao da se učvrsti odbrana.

Dule "Grobar"

Bas je pomogao - primamo prosecno dva gola po utakmici. S obzirom da liga ima 20 klubova, ove godine obaramo rekord u broju primljenih golova.

pfc

Vidim, Radovan Ćurčić nam je baš pomogao da učvrstimo odbranu...

Marko Pavlović

Užas.

Monah

Savo odlazi! Dosta je pobeda u derbijima i prosipanja podova protiv Pazara, Lucana i ostalih! Dosta izgovora. Poklanjas titulu vec u drugom kolu! Ne znas da postavis male utakmice i to je sada potpuno jasno. Dve godine cekanja je dosta, putuj igumane!

Ne

Zato Zvezda zna da postavi sudije i nama i njima na "malim" utakmicama.

Miki

Uprava Vreme je da odete

Grobar

Savo = 0

Dzo istina

Lepo napisah prosli put: realnost s ovom grupom limitiranih igrača borba za četvrto mesto. Skoro na svakoj poziciji škripi!

Paaa

Nije baš na svakoj, odbrana komplet šuplja. Naročito kad se isred njih još i Nathko izvede. Treba jedan ozbiljan špic i komplet zadnja linija.

Tima

Dovedite novog trenera i 2,3 prava pojacanja i nekima igracima se zahvaliti...Ako naletimo na Poljake,Cehe,Slovake lagano ispadamo bilo gde da se igra

Rade

@Tima Ma nije druze sve tako crno kako si napisao. Jeste da je Partizan danas izgubio sa 3:2,ali cekaj dok se Vazura i ovaj njegov Lalatovic, koga je on pratio od prosle godine a tip nije nigdje igrao uigraju ma nece nam biti ravna u ligi sa Teleoptikom, Babusnicom,Trajalom,Radnickim iz Sr.Mitrovice,Zarkovom, itd. Prodali smo Kalabu za 10 mil. E, a cuveni Vazura doveo jos cuvenijeg Lalatovica. Mi zaista nemamo sta reci na igru i tim CZ koja je od nas neuporedivo bolja ekipa. Nije jos ni pocelo a mi sa genijem Vazurom vec na - 3.

Radan

Milosevic nema nikakav autoritet, da ne pisem sad zasto, jer mi nece objaviti komentar. Tim deluje kao razbijena banda, odbrana ocaj, golman kao da ga nema. Ovakav Partizan nece biti u prvih pet na kraju. Ali ocigledno je da je opet "visa sila" pobedila. Savo mora odmah da ode, ni u autobus ne bi smeo da udje vise sa ostalima. Unistili su ga, nazalost.

UPRAVA NAPOLJE

Vučela, Vazura, Ivice i Savo, hvala, prijatno i ćao, zdravo!

Pierre

Ivica je navodno podneo ostavku pre 100god!? Sad je dozivotni VD

Гробар

Многи су се заносили победана на припремама, ја сам говорио да те утакмице нису меродавне. Лоши смо. Да није Грујића сада би имали само 1 бод. :(

!!!

Karma je cudo.

Madjionicar @ !!!

Komentar prije ovoga si napisao: "Mogla bi UEFA da reaguje na ove partizanove namestaljke ovo je postalo smesno..." Pa, drugar, da li Partizan namjesta ili je karma cudo? Ne moze i jedno i drugo unutar iste utakmice. I nemoj, molim te, da se sad prosipas kako nismo mogli da dobijemo ni namjestenu utakmicu, pa si zato napisao "karma je cudo" – to znas i sam da je notorna glupost. Znaci, nemas ni malo stida i svjesno lazes. U prevodu, obraz = djon.

Deki

Da li je Zvezda zadovoljna što se FSS nije obrukao? Meni (za razliku on svih Zvezdaša) je iskreno draži nepravedni poraz, nego nepravedna pobeda. Bolje da ti nešto bude ukradeno, nego da si ti lopov. Suđenje "na nivou" Zvezdine želje. Sise trebao dobiti tri ili četiri žuta kartona. Ofsajd kod penala, pa još i izmišljotina od penala. Zatim Partizanu se ne sudi penal krajem prvog poluvremena. Sitna navlačenja se ne mogu ni izbrojati. Sve u svemu, čestitam Zvezdi što se FSS više ne bruka.

Madjionicar @ Deki

Ako ti je drazi nepravedan poraz nego nepravedna pobjeda, onda nemoj da se prosipas sa ovakvim komentarima. Covjece, mi smo ovakve timove razbijali po 5:0 kad se sjetis. A ti kukas sto smo izgubili 3:2, kao neko je nesto namjestio? Da smo im uvalili 5 komada, opet bi bilo 5:3 za nas, pa nek namjesta ko sta hoce. De, prestanimo vise sa ovim glupostima kako je konstantno neko drugi kriv za nasu vlastitu nesposobnost!

Zoran CZZG

Deki,jasno mi je da si besan i ljut na te tvoje,ali počitaj komentare odmah ispod od Todora strašnog i Luciana pa ćeš da vidiš da Zvezda baš i nije toliko kriva zbog vaše loše igre.Pozdrav za dvojicu navedenih i svaka Vam čast.

Branko

A da vam se dodeli odmah titula i trofej(moze ali onaj za drugu ligu PLS) da se nemucite i nervirate vise .

Todor strasni

Bruka od igre, zalaganja, od svega. Kakva bre titula, o cemu vi ljudi pricate...Garantujem da ovaj tim Pazara do kraja lige nece nikome dati 3 gola. Posto su imali jos 3 mrtve sanse, ovo je jos i dobro zavrsilo. Pokazalo se po ko zna koji put da je ovaj tim Partizana ne zna da odigra takmicarsku utakmicu i kao od sale prima golove u trenucima kad treba mirno zatvoriti mec. Ekipa je i fizicki i psihicki nespremna, sto nije nikakvo cudo posto Savo ni ne zna "cemu sluze pripreme i pripremne utakmice". Poslije ovoga ne znam kako moze ostati na klupi Partizana. A sto se tice njegovih ambicija da trenira neki klub iz Liga petice, bolje mu je da cuti jer rezultati njegovog rada u Partizanu nisu preporuka ni za drugu kinesku ligu.

Radan

Sve si u pravu, narocito oko izmena posle vodjstva. Nato, Suma i Asano izasli. Kao da se namestilo da izgubimo

Луциано

СРРРААААМОООТААА МИЛОШЕВИЋУ ПРИПРЕМЕ ЧУВАЈ ТИМ ТОЛИКО ИГРАЧА ФОЛИРАНАТА А МОЖДА ИГРАТЕ ЗА НЕКУ КЛАДИОНИЦУ НИ У КРУШЕВЦУ А ПОГОТОВО У ПАЗАРУ НЕЗНАТЕ НИШТА .ПРИПРЕМЕ НА ЗЛАТИБОРУ МИ ОВО МИ ОНО ДОВОЂЕЊЕ ЋУРЧИЋА ДА ТРЕНИРА РАСПАДНУТУ ОДБРАНУ. .МИЛЕТИЋ ЧИСТ ФОЛИРАНТ .А МОЖДА СТЕ ИЗГУБИЛИ ДАБИ СЕ СНЏАК СМИРИО ЦИГАНИ ИМ ДАЛИ МЕСТО У ЛИГИ УМЕСТО ГРАФИЧАРА А ПАРТИЗАН БОДОВЕ .И ЋУРИЋ ОДБРАНА ОНА ЈД ЈОШ ГОРА НЕГО ШТО ЈЕ БИЛА .АСАНО ЏАБА УЗИМА ПАРЕ СТЕВАНОВИЋ ПРОДАТИ ШТО ПРД .МА СВЕ ЈЕ ДОЂАВОЛА .НЕМА ИГРУ НЕМА НИШТА .

gropn III

predocicu neke cinjenice koje su fakat, a zbog kojih smo ostali kratki za tituilu i ove godine ! 1. igrala se u startu dva gostovanja ! 2. u dve utakmice mladi Popovic primio 4 gola ! 3. od ta 4 kapiten Ostojic je direktni krivac za 3! 4.za onaj jedan, krivac je Vitas ! 5. nase najvece CRNO pojacanje u vidu Banjaka je negde u Bosni i traze ga speleozi 6.! ako izadje Natho, komplet moze i ceo tim sa njim ! 7.Urosevic nikad nece biti igrac, a onaj Sise je doktor za njega ! 8. nije kriva zvezda, mi smo Ovna(d)

Sta je saD pa ovo? Koliko treba tupadzijama iz uprave dca shvate da Savo Milosevic NIJE za trenera?

Dalmatinac

Kad već u drugom kolu Partizan je kraći od Zvede za tri boda,interesuje me koliko će zaostajati na kraju jesenjeg dela prvebstva u Super ligi_.Koliko će tre3bati pšoraza da ima Partizan,da bi se upravi "pričinilo" da treba menjati trenera?

Karlo Veliki

Novi Pazar je srcem pobedio i to zasluzeno. Partizan se obrukao. Od nekada slavnog imena samo ljustura, ali sa debelom korom. Mnogo je slabosti. Prvo, Savo uporno dokazuje da je nesposoban da selektira i vodi tim. Kao kontuzovan posmatra sta mu igraci rade na terenu bez uticaja na igru. Drugo, Savu Miletic vec godinu i po dana ne igra nista. Umesto da je doveo Sise-a doveden je i placen Banjak. Trece, na liniji stopera Vitas nije za tandem sa Ostojicem...Cetvrto, prelazni rok traje a transfera nema. Peto, u klubu su i dalje odlicno placeni Smiljanic, Brezancic, Matic,...Sesto, Savo istovremeno gura po 3-4 nepripremljena mlada igraca....Sedmo, od polovine marta, sa malim prekidima, traje pripremni period, rezultati sve losiji a igraci nepripremljeniji pocev od najskupljih..Ovakav, Partizan u Evropi nema sta da trazi... Jedini lek vanredna Skupstina i sve ispocetka, ali mafiji se ne ide.

Podmladak

Dajte Ostojicu ugovor na pet godina tek mu je 22 leta sjajan kapiten.Vitas još bolji jednostavno granitna odbrana bravo..

ziki

Novo prvenstvo Partizan bez klasičnog desnog beka fala lepo nema gledanja nema navijanja dok janjičari ne odu zaboravio na Partizan....p.s. čak je i pantić promenio ploču dugo mu je nešto trebalo da primeti da su tu postavljeni da Partizan bude uvek drugi a uredno pljuje po kk Partizan

Realan kg

Veceras treba da zaseda upravni odbor i da se Savi zahvali na saradnji. Jednostavno ne moze Savo da vodi Partizan. Katastrofalna igra, ceka se individualno da se resi utakmica, nijedna linija tima nije uigrana. Po kvalitetu ekipa i domacin bez publike realan rezultat bi trebalo da bude 4-1 za Partizan. Jer ekipa Pazara nema kvalitet i najverovatnije se vraca u prvu ligu. Sta da se ocekuje protiv Vojdodine, Cukarockog, Tsc organizovanih ekipa kada protiv Pazara i Napredka ne mozes da budes bolji. Hitno veceras da ne bude kasno, da se smeni Savo i Veljko Paunovic da se postavi za glavnog trenera. Rezerve(Katanec, Jovanovic)

Milovan2

Problem nije trener mi smo menjali trenere ali epilog je ostao isti. Problem je u uprava Vazura i Vučelić moraju da lete iz kluba tek tada možemo očekivati bolje dane za naš klub.

miša tumbas

Ništa novo...posle katastrofalne prošle sezone ništa nije promenjeno jel ovi igrači moraju da igraju nebi li se ostvarile trange frange kombinacije sa njihovim menadzerima i delila lova. 5 su mogli da nam daju , ejjjjj 5 . Novi Pazar ekipa koja je kupila mesto , ne zborula , kupila

Madjionicar

Nazalost, danas se samo jos jednom, po milionti put, potvrdilo ono sto vec odavno pricam – Savo jednostavno nije materijal za trenera. Poceo je dobro, donio neku nadu, ali to se vec odavno pokazalo i dokazalo da je u pitanju bio samo splet sretnih okolnosti (dolazak Natha, na prvom mjestu), odnosno do odredjene mjere je ulogu sigurno igrao i psiholoski momenat jer poslije Mirkovica nema tog trenera koji nebi bar malo digao ekipu. A takve stvari, naravno, ne mogu da traju, sto se vidi iz prilozenog. Ali drago mi je zbog Sisea. Najiskrenije. Ko se sjeca, pisao sam vec kako su ga sikanirali pojedinci iz Partizana u one dvije provjere sto je igrao za nas. Sta se na kraju desilo? Zakljucak struke je bio da momak nema kvalitet za nas. U redu. Vazno je da ga ima Smiljanic. I zato mi je drago za Sisea i svakog drugog igraca koji dobro odigra protiv nas, a otjeran je iz kluba ili nije dobio sansu u klubu zbog nefudbalskih razloga i jednostavno cinjenice da nemamo pravog trenera vec godinama.

Yugo

Okanite se sudija I njihovih odluka. Pogledajte igru Partizana I sve je Jasno. Mene je ovakvog Partizana Sramota za vas ostale neznam. Pozdrav.

slo

e moji grobari, pa na vas šilji d.oku ko stigne

@slo

Al' samo vi ne mozete...

Che

Da ima karakter Milosevic bi morao da ode. Njegov nacin selektiranja, vodjenja i psiholoske pripreme tima je ocajan. I ova sezona je izgubljena.

Dr Zivago

Navijam za LALE pa za Partizan. Crno beli nemaju golmana, desnog beka, stopera, levog beka, zadnjeg veznog, napadaca po desnom boku,.... trenera, predsednika kluba, direktora... Malo li je..... Laku noc.

Kratka i jasna analiza. Ustvari, dijagnoza jer ovo stanje vec toliko dugo traje da se moze tako nazvati a cijeli organizam boluje. Nazalost, ne vidim da tu ima nekoga ko je spreman da ukljuci terapiju.

Madjionicar

Uopste ne kontam ovaj koncept Zurnalovog rada. Objavite clanak i onda ne pustate komentare. Pa, kad mislite da ljudi najvise komentarisu? Pa, odmah po objavljivanju clanaka, naravno. Ako cete da cekate sledeci dan da nesto objavite, od tog nema nista – svjesno si limitirate publiku i protok komunikacije na vebsajtu.

Branko

Pa vi bre neumete ni dogovorene(namestene) utakmice da dobijete,sta li bi tek bilo da su nenamestene i dogovorene.Pazite se ove godine nema pley-aut direkno se ispada mozete lako bitiizmedu 14 i 20 mesta.

алекса

Имам неколико питања.... Хоћете да устоличите Радована Ћурчића уместо Саве сад кад га смените, на крају због тога сте га и довели? Јел се то Садику врти у глави од 20 милиона или вреди још више? Ко је за ово крив, Звезда, држава или неко трећи? И задње али не последње, јел капирате да вас Звезда пушта у дербијима, а да се ваш реалан неквлитет види у тзв. "малим утакмицама"? И на крају, још једном... хахахахахаххахахаааа

Mosquito

Grobari, pamet u glavu. Malarija se ne leci pojedinacnim ubijanjem komaraca, vec isusivanjem mocvara..

Che

Savo je tipicna bosanska pi.kica. Da ima onu stvar on bi davno podneo ostavku.

Jastreb

Sreća naša da nisu izveli rezervni tim verovatno bi bilo 10:0

Shuki

Nazalost, kako stvari stoje trenutno, tabela ostaje takva kava je do kraja prvenstva, bar sto se tice Partizana.