Убедљиви ТСЦ на Бањици са играчем мање, реми Војводине и Чукаричког (ВИДЕО)

Пролетер и Спартак славили у гостима, Јавор убедљив против Напретка, преокрет Младости

Фудбалери ТСЦ-а победили су данас у гостима екипу Рада са 3:1, у утакмици трећег кола Супер лиге Србије.

ТСЦ је повео већ у првом минуту голом Ђуре Зеца, шест минута касније изједначио је Саша Јовановић, да би ново вођство гостујућем тиму донео Владимир Силађи у 20. минуту.

Екипа ТСЦ-а је минут касније остала са играчем мање на терену пошто је Бојан Балаж добио црвени картон, али је голом Ненада Лукића у 75. минуту ТСЦ потврдио победу и стигао до првог тријумфа у новој сезони.

Истим резултатом славио је и Спартак на гостовању Бачкој. Сва три гола за другу победу суботичког тима постигао је Лазар Туфегџић, док је стрелац јединог поготка за Бачку био Никола Жакула.

Фудбалери Јавора победили су на свом терену Напредак са 3:0, головима Луке Луковића, Недељка Пишчевића и Владимира Оташевића.

Металац је преокретом на свом терену славио против Мачве са 2:1, Младост је у Сурдулици победила Радник са 3:2 головима у Обијоре Одите и Ђорђа Бабића у 91. и 94. минуту, док је Пролетер у гостима био бољи од Златибора са 2:0.

Црвена звезда је на свом стадиону била сигурна против Радничког из Ниша (3:0), док је Нови Пазар победио Партизан (3:2), а Вождовац Инђију (1:0).

Семафор 2. кола Супер лиге:

Среда:

Инђија - Вождовац 0:1 (Стојчев 25)

Нови Пазар - Партизан 3:2 (Недељковић 22. једанаестерац, Перић 73, Ресић 78 - Сума 59, Асано 70)

Црвена звезда - Раднички (Ниш) 3:0 (Николић 43, Спиридоновић 45+1, Катаи 76)

Бачка - Спартак 1:3 (Жакула 38 - Туфегџић 2, 36, 76)

Металац - Мачва 2:1 (Пецељ 25, Васиљевић 43 - Марковић 17)

Јавор - Напредак 3:0 (Луковић 29, Пишчевић 61, Оташевић 89)

Радник - Младост 2:3 (Макарић 44, Митошевић 80 - Мићевић 25, Одита 90+1, Бабић 90+4)

Рад - ТСЦ 1:3 (Јовановић 7 - Зец 1, Силађи 20, Лукић 81)

Златибор - Пролетер (НС) 0:2 (Бацановић 17, Живојиновић 21)

Војводина - Чукарички 2:2 (Човић 56, Саничанин 58 - Шапић 40, Езе 54)