Proleter sa penala, Metalac slavio u Kruševcu u 92. minutu (VIDEO)

0

Novosađani opravdali ulogu favorita protiv Novopazaraca, do pobede došli su sa bele tačke

Proleter je u prošlom kolu načinio veliko iznenađenje pobedom u Subotici, a u ovom kolu zabeležili su momci sa Slane bare novi trijumf.

Ekipa Branka Žigića u tvrdom meču slavila je protiv Novog Pazara, trenutak odluke dogodio se u 27. minutu, kad je Babić bio precizan iz jedanaesterca.

Mnogo uzbudljiviji meč igran je u Kruševcu, gde su slavili gosti iz Gornjeg Milanovca. I to golom Vranjanina u drugog minutu nadokande.

Prethodno je Metalac došao do vođstva golom Antonijevića u 18. minutu, a činilo se da će Napredak izbeći poraz kad je izjednačio Milunović u 84. minutu.

Semafor devetog kola Super lige:
Proleter (NS) – Novi Pazar 1:0 (Babić 27. jedanaesterac)
Napredak – Metalac 1:2 (Milunović 84 – Antonijević 18, Vranjanin 90+2)
16,00: Inđija – Vojvodina
18,30: Partizan – Bačka
Voždovac – Radnički (Niš) 5:0 (Vujnović 7, Putinčanin 18, Milosavljević 27, Pantović 67, Stojčev 80)
Čukarički – Mačva 4:0 (Ostojić 35, Kajević 53, Birmančević 73, Endije 90)
Javor – Zlatibor 1:1 (Radivojević 40 – Janjić 11)
TSC – Spartak 3:0 (Banjać 11, Lukić 43, Zec 68)
Radnik – Rad 4:2 (Makarić 3, Kričak 59, Pavlov 69, Danoski 79 – Jovanović 38, Busnić 62)
Mladost – Crvena zvezda 0:4 (Gavrić 37, Katai 55, Falćineli 56, Krajišnik 70. autogol)