Vojvodina „preskočila“ Zlatibor, pobede Novog Pazara i Inđije (VIDEO)

6

Napredak pobedio Mačvu, remi Proletera i Voždovca

Fudbaleri Novog Pazara pobedili su danas na svom terenu ekipu Rada sa 2:1, u utakmici 12. kola Super lige Srbije.

Pazar je poveo pogotkom Bojice Nikčevića u 28. minutu, a izjednačenje je usledilo posle autogola Abdulajea Sisea u 40. minutu.

Tri boda domaćinu doneo je Sise, koji je bio precizan u 43. minutu.

Posle nekompletnog kola, Novi Pazar je 12. u najjačoj ligi Srbije sa 15 bodova, dok je Rad na 16. mestu i ima devet bodova.

Novi Pazar će u 13. kolu gostovati Čukaričkom, a Rad će dočekati tim Zlatibora.

Vojvodina je kao gost pobedila Zlatibor sa 2:0.

Golove su postigli Nikola Drinčić u 58. minutu i Nikola Andrić u 78. minutu.

Fudbaleri Inđije pobedili su na gostujućem terenu Bačku sa 2:1

Inđija je povela u 33. minutu golom Mihajla Neškovića, a domaći su izjednačili golom Miloša Zličića u 42. minutu. Pobedu Inđiji doneo je Nemanja Obradović pogotkom u 67. minutu.

Fudbaleri Napretka pobedili su danas u Šapcu domaću Mačvu sa 2:1, u utakmici 12. kola Super lige Srbije.

Napredak je poveo golovima Miloša Mijića u 12. minutu i 30. minutu iz penala, a gol za Mačvu postigao je Filip Pejović u 58. minutu iz penala.

Obe ekipe utakmicu su završile sa po desetoricom igrača, u 58. minutu isključen je igrač kruševačke ekipe Jovan Marinković, dok je u petom minutu nadoknade vremena crveni karton dobio fudbaler domaćih Miroljub Pešić.

To je druga pobeda Napretka u ligi i zauzima 16. mesto na tabeli sa devet bodova. Mačva je pretrpela deveti poraz i poslednja je na tabeli sa pet bodova.

Fudbaleri Proletera odigrali su nerešeno 1:1 protiv Voždovca u Novom Sadu.

Proleter je poveo u petom minutu golom Leandra, a bod gostima obezbedio je Dragan Stoisavljević pogotkom u 89. minutu.

Proleter je nastavio niz bez poraza i četvrti je na tabeli sa 22 boda. Voždovac je peti sa dva boda manje.