Победе Воше, Металца, Новог Пазара, Инђије и Радника (ВИДЕО)

Стрелци у Новом Саду били су Миљан Вукадиновић у 49. и Петар Бојић у 80. минуту

Фудбалери Војводине победили су Вождовац са 2:0, у 22. колу Супер лиге Србије.

Стрелци у Новом Саду били су Миљан Вукадиновић у 49. и Петар Бојић у 80. минуту.

Пролетер је као гост био бољи од Бачке са 2:0, док је Радник резултатом 2:1 победио Напредак у Сурдулици.

Фудбалери Инђије победили су у 22. колу после шест везаних утакмица без тријумфа.

Инђија је са 1:0 на свом терену победила Младост из Лучана. Једини гол на мечу дао је Жељко Димитров са беле тачке у 65. минуту.

Фудбалери Новог Пазара победили су на свом терену екипу Радничког са 3:1 у утакмици 22. кола Супер лиге Србије.

Пазар је победио после преокрета, пошто су гости стигли до предности голом Николе Стевановића у четвртом минуту, којем је претходио корнер Петра Ђуричковића.

Нови Пазар је изједначио у 27. минуту поготком Алмира Аганспахића, после центаршута Бранислава Томића.

Раднички је у 65. минуту остао са 10 играча јер је Никола Станковић као последњи играч гостујуће одбране непрописно зауставио Томића.

Слободан ударац са око 18 метара прецизно је извео Милош Мијић, па је домаћин повео са 2:1.

Коначан резултат у 78. минуту поставио је Томић, којем је асистирао Мијић.

Фудбалери Металца победили су као домаћини суботички Спартак са 3:0, у 22. колу Супер лиге Србије.

Голове за Металац постигли су Стефан Цветковић у 38. и 79. и Виљух Мбонгу у 58. минуту.

У наредном колу, Металац ће гостовати Пролетеру, док ће Спартак дочекати Црвену звезду.

Семафор 22. кола Супер лиге Србије:
Среда:
Инђија – Младост 1:0 (Димитров 65. једанаестерац)
Јавор - Партизан 0:1 (Урошевић 14)
ОФК Бачка – Пролетер 0:2 (Томовић 20, Миросављев 89)
Радник – Напредак 2:1 (Јокић 2, Макарић 37 – Мелуновић 9)
Нови Пазар - Раднички Ниш 3:1 (Аганспахић 27, Мијић 66, Томић 78 – Стевановић 4)
Војводина - Вождовац 2:0 (Вукадиновић 49, Бојић 80)
Металац - Спартак 3:0 (Цветковић 38, 79, Престиж Мбонгу 58)