Звездин шампионски корак и у Ивањици, иако је Јавор повео (ВИДЕО)

Фудбалери Црвене звезде победили су у Ивањици Јавор са 5:1, у утакмици 31. кола Супер лиге Србије

Јавор је повео већ у петом минуту голом Луке Луковића, који је искоса са десне стране послао лопту ка голу, она је ишла поред стативе, али је погодила у руку голмана Звезде Милана Борјана и ушла у мрежу.

Изједначио је Александар Катаи три минута касније голом из слободног ударца, а затим је у 31. минуту постигао нови гол за преокрет београдске екипе.

Два гола предности гостима је донео Немања Милуновић, који је у 65. минуту главом послао лопту у мрежу, а затим је стрелац био Ел Фарду Бен у 72. минуту, са око пет метара. Коначан резултат поставио је Филипо Фалко у 82. минуту.

Коментари11

Бункер-стадион без принципа
Звезда је прејака за ову нашу лигу. Неколико светлосних година је испред свих.
Javor poveo...
...onda laki lu izmisli slobodnjak na idealnom mestu...i onda naravno, "preokret"...Koja liga...
@Javor poveo...a ti places
Jel u toj jadnoj ligi igra i jadni partizan
Pedja
Nadam se da ce Zvezda pobediti sve do kraja i preci preko 100 golova u sezoni. Kad smo kod price o velicini lige, ja sam i ranijih godina, a i sad ponavljam za ligu od 8 klubova. Igralo bi se cetvorokruzno, znaci imali bi 28 utakmica i to znatno jacih, gde bi nasi timovi upravo ojacali igrajuci svake nedelje jacu utakmicu. Nedostatak od nekoliko utakmica bi se mogao resiti liga kupom kao kod Engleza i tu bi nasi timovi imali prilike da ubacuju igrace koji inace manje igraju.
Peta Zvezdina Zvezda gol sa centra
Kakva dominaciija Dekijeve Zvezde.
laki lu
A ja?
RedStar91
A SAD OZBILJNO...Partizanovi navijaci su uzivali u petardama protiv Rada,Zlatibora..Mozda i neki Zvezdasi danas ali ja ne mogu...Ja sam za ligu od 10-12 klubova gde ce igrati samo najbolji.Liga nam je smesna.Mi smo kao Skotska,oni imaju Seltik i Rendzers a mi vecite.Oni imaju 10 klubova u ligi a mi 20.Nigde logike.
Aca Bg
Premalo bi bilo 10-12 klubova, a 16 je previše. SLS treba da broji 14 klubova, kako bismo izbegli "beogradizacju" lige, i neke trokružne sisteme i slično. 14 klubova dakle 26 kola u prvenstvu, ali trba uvesti i neku vrstu liga-kupa. Da se kup igra po principu LŠ, pvonu grupama, a onda na ispadanje i to po dve utakmice do finala. Tako bismo dobili i odrwđen broj utakmica u godini za (uglavnom najbolje klubove). 6 utakmica u grupi i 6 sa odigranim 1/2F dakle 26+12 38 utakmica, a finalisti 39. Što je sasvim dovoljno za sezonu. 13. i 14. direktno ispadaju, a 11. i 12. Igraju dve utakmice plej auta. Lošiji ide u baraž sa boljim iz dvomeča 3. i 4. iz PLS, koja bi takođe brojala 14 klubova iz koje bi 4 direktno ispadalo. Pogledajte sad tabeli obe lige ali samo do 14.mesta. Vidite bodovne razlike među ekipama koje bi se u toj projekciji borile za opstanak! Drastično bi se smanjio prostor za poklanjanje bodova. A i koncentrisao bi se kvalitet.