Почетна / Фудбал / Супер лига

Металац шокирао Војводину у Новом Саду у 94. минуту, нула у Сурдулици (ВИДЕО)

Фудбалери Металца победили су у Новом Саду Војводину са 2:1, у утакмици 33. кола Супер лиге Србије

Металац је повео у 64. минуту голом Стефана Цветковића, а изједначио је Немања Човић у 89. минуту. Победу Металцу донео је Престиж Мбонгу у четвртом минуту надокнаде времена.

У другој утакмици у Супер лиги, Радник и Раднички из Ниша одиграли су у Сурдулици нерешено 0:0.

Семафор 33. кола Супер лиге:
Радник – Раднички (Ниш) 0:0
Војводина – Металац 1:2 (Човић 89 - Цветковић 64, Престиж 90+4)
Инђија – Црвена звезда 1:5 (Бастајић 64. једанаестерац – Николић 5, Павков 21. једанаестерац, 23, Фалко 45, Фалћинели 60)
Партизан – Спартак 2:1 (Л. Павловић 37, Натхо 88. једанаестерац – Марчић 80)
Златибор – Нови Пазар 0:1 (Влајковић 55)
Јавор – Мачва 2:0 (Балабановић 3, Илић 44)
Младост – ТСЦ 2:1 (С. Јовановић 59. једанаестерац, Бојовић 78 - Станојев 42)
Напредак – Пролетер (НС) 5:0 (Мелуновић 5, 54, 69, Чуковић 67, Бачанин 86)
Рад – ОФК Бачка 3:0 (Калуђеровић 15. једанаестерац, Шарић 48, Дамњановић 87)
Вождовац – Чукарички 2:1 (Милосављевић 15, Пуртић 58. једанаестерац – Ковач 30)