Vojvodina posle preokreta pobedila Radnički iz Kragujevca

3

Fudbaleri Vojvodine pobedili su na svom terenu ekipu Radničkog iz Kragujevca sa 3:1, u meču 14. kola Super lige Srbije

Veljko Trifunović je u 34. minutu doveo goste u vođstvo, da bi u drugom poluvremenu novosadski tim preokrenuo rezultat.

Prvo je Miljan Vukadinović u 48. minutu izjednačio, a pobedu domaćem timu doneli su Veljko Simić u 52. minutu i Nemanja Čović u 69. minutu iz penala.

Semafor 14. kola Super lige Srbije:
TSC - Partizan 1:3 (Petković 9 - Rikardo 12, Terzić 27, 36)
Vojvodina - Radnički 1923 3:1 (Vukadinović 48, V. Simić 52, Čović 69. jedanaesterac – Trifunović je u 34. minutu)
Crvena zvezda - Radnički (Niš) 1:0 (Ben 54)
Mladost - Kolubara 3:1 (Bojović 25, 85, Jovanović 90+4 - Bakić 16)
Spartak - Metalac 2:0 (Nikolić 31, 64)
Radnik - Voždovac 1:3 (Milovanović 9 - Simonović 25. autogol, Vujnović 55, Stanisavljević 60)
Čukarički - Proleter (NS) 6:1 (Tošić 4, Rakonjac 31, 59, Kajević 51. jedanaesterac, Šapić 62, Baić 75)