USPEŠNA SEZONA: Surduličani čistog obraza na odmor

1

Radnik pobedio u poslednja tri kola, savladao dva superligaška davljenika

Fudbaleri Radnika savladali su Kolubaru sa 3:0 u poslednjem kolu plej-auta. U meču bez rezultatskog značaja Surduličani su bili motivisaniji i zasluženo pobedili.

Plavo-beli su poveli već u sedmom minutu golom Miloša Spasića, s minimalnim vođstvom otišlo se na pauzu da bi u drugom delu igre domaći postigli još dva gola. Radnik je u prvenstvu ostvario 12 pobeda, na kraju zauzeo deveto mesto sa 51 bodom.

Aleksandar Miladinović, mladi napadač Radnika, u duelu sa Kolubarom je ušao u igru u 78. minutu. Rođeni Surduličanin posle utakmice je preneo utiske.

- Iako utakmica nije imala takmičarski značaj, mi jesmo motiv da izuzetno tešku i uspešnu sezonu završimo s pozitivnim rezultatom. Rezultat od 3:0 predstavlja sliku onoga što smo gradili od dolaska šefa struke Dušana Đorđevića, a to su čvrsta igra pozadi i korišćenje šansi u napadu. Igrači su zalaganjem i radom zaslužili samo reči hvale. Posebno bih apostrofirao da smo igrali samo za nas, te čistog obraza odlazimo na odmor posle veoma zahtevne sezone. Što se tiče kluba, napravio je veliki korak ka Evropi – istakao je Miladinović