Luka Jović na Brdu gledao majstorije Badamosija i Tošića (VIDEO)

2

Sedmi uzastopni put na Banovom brdu Čukarički pobedio Spartak (2:0), a deseti put u poslednjih 11 duela

Čukarički je na Banovom Brdu pobedio Spartak 2:0 golovima Badamosija i Tošića u drugom poluvremenu.

To je sedmi u nizu trijumf Brđana nad Subotičanima u Beogradu, a deseti u poslednjih 11 mečeva.

Todorovskom je početkom drugog dela VAR poništio gol zbog ofsajda, a onda se sve okrenulo u korist domaćina.

Prvo je u kaznenom u 51. minutu Badamosi "otresao" Ostojića, prošao i lagano matirao golmana Spartaka za 1:0.

Konačan rezultat je u 83. minutu iz slobodnog udarca sa 18 metara levicom postigao Nemanja Tošić, samo je prebacio živi zid.

Meč je sa tribina pratio šampion Evrope sa Realom Luka Jović, od ovog leta napadač italijanske Fjorentine.