NOVI KIKS RADNIČKOG: Pazarci pokorili i Niš (VIDEO)

11

Novi Pazar ušao u formu, posle Partizana i TSC-a puleni Vladimira Gaćinovića savladali su i Radnički u Nišu

Fudbaleri Novog Pazara iznenadili su Radnički u Nišu u prvom meču šestog kola Super lige Srbije. Očekivalo se da će puleni Tomislava Sivića konačno doći do prve pobede, ali Pazarci su potvrdili da su u dobroj formi i slavili su sa 3:1.

Sva tri gola domaći igrači su praktično poklonili gostima. Naime, kod prvog je kapiten Nišlija Aleksandar Pejović napravio veliku grešku – izgubio je loptu na 20-ak metara od svog gola, uzeo mu je Bojica Nikčević koji je potom sjajno šutirao i matirao Marka Drobnjaka. Igrao se prvi minut nadoknade.

Drugi gol gosti su dali posle velikog kiksa štopera Radničkog Antona Tolordave u 55. minutu. Tu grešku iskoristio je Andrija Majdevac da pogodio za 2:0.

U 77. minutu viđena je nova greška domaćih, ovoga puta golman Drobnjak je loše reagovao kod kornera gostiju, a ispred njega lopti u mrežu zakucao je Slobodan Rubežić.

Počasni gol za domaće dao je Nikola Štulić. Mladi napadač se lepo snašao u drugom minutu sudijske nadoknade posle dodavanja novajlije Georgija Papunašvilija.

Novi Pazar posle šest mečeva ima devet bodova i trenutno je peti na tabeli, dok su Nišlije 14. Radnički ima meč manje i samo dva boda.

Novi Pazar u sedmom kolu dočekuje ekipu Napretka, a niški Radnički gostuje Radniku.

SUPER LIGA – ŠESTO KOLO:

Radnički – Novi Pazar 1:3 (Štulić 90+2 - Nikčević 45+1, Majdevac 55, Rubežić 77)