НОВИ КИКС РАДНИЧКОГ: Пазарци покорили и Ниш (ВИДЕО)

Нови Пазар ушао у форму, после Партизана и ТСЦ-а пулени Владимира Гаћиновића савладали су и Раднички у Нишу

Фудбалери Новог Пазара изненадили су Раднички у Нишу у првом мечу шестог кола Супер лиге Србије. Очекивало се да ће пулени Томислава Сивића коначно доћи до прве победе, али Пазарци су потврдили да су у доброј форми и славили су са 3:1.

Сва три гола домаћи играчи су практично поклонили гостима. Наиме, код првог је капитен Нишлија Александар Пејовић направио велику грешку – изгубио је лопту на 20-ак метара од свог гола, узео му је Бојица Никчевић који је потом сјајно шутирао и матирао Марка Дробњака. Играо се први минут надокнаде.

Други гол гости су дали после великог кикса штопера Радничког Антона Толордаве у 55. минуту. Ту грешку искористио је Андрија Мајдевац да погодио за 2:0.

У 77. минуту виђена је нова грешка домаћих, овога пута голман Дробњак је лоше реаговао код корнера гостију, а испред њега лопти у мрежу закуцао је Слободан Рубежић.

Почасни гол за домаће дао је Никола Штулић. Млади нападач се лепо снашао у другом минуту судијске надокнаде после додавања новајлије Георгија Папунашвилија.

Нови Пазар после шест мечева има девет бодова и тренутно је пети на табели, док су Нишлије 14. Раднички има меч мање и само два бода.

Нови Пазар у седмом колу дочекује екипу Напретка, а нишки Раднички гостује Раднику.

СУПЕР ЛИГА – ШЕСТО КОЛО:

Раднички – Нови Пазар 1:3 (Штулић 90+2 - Никчевић 45+1, Мајдевац 55, Рубежић 77)