Први реми Брђана – Лучић мајсторијом донео бод Чукаричком

2

У последњем мечу 6. кола у Крагујевцу је виђен реми

Раднички 1923 и Чукарички су у Крагујевцу одиграли нерешено - 1:1.

Домаћи су повели из прве шансе на мечу,  Душан Стоиљковић је у 21. минуту савладао Мићовића

Изједначење и бод свом тиму после прелепе акције у 76. минуту обезбедио је Владимир Лучић, који је постигао еврогол са ивице шеснаестерца.

Раднички 1923 је на 10. месту на табели са шест бодова, а Чукарички је на другој позицији са 13 поена.

У наредном колу, Раднички 1923 ће гостовати Јавору, док ће Чукарички дочекати првопласирану Црвену звезду.

СУПЕР ЛИГА – 6. КОЛО:

Раднички (Ниш) – Нови Пазар 1:3 (Штулић 90+2 - Никчевић 45+1, Мајдевац 55, Рубежић 77)

Напредак – ТСЦ 0:0

Колубара – Војводина 2:2 (Милојевић 27. пенал, Марјановић 79 - Симић 57, Николић 71)

Црвена звезда – Вождовац 4:0 (Пешић 3, Букари 8, Бен 84, Иванић 88)

Спартак – Јавор 2:2 (Срећковић 13 - Тодороски 30 - Гигић 22, Елиомар 68)

Младост  – Радник 3:2 (Бојовић 29. пенал, Гордић 53, Веснић 89 - Недељковић 26, Мићевић 85. аутогол)

Младост ГАТ  – Партизан 0:1 (Марковић 90+5)

Раднички 1923 – Чукарички 1:1 (Стоиљковић 21 – Лучић 76)

Kоментари (2)

RFC

Da smo malo iskusnija ekipa dali bi 3 gola u prvom poluvremenu i sve bi bilo reseno, ovako ostaje gorak ukus posle ovog boda, mada da nam je neko ponudio bod pre utakmice prihvatili bi ga svakako.

ACM

E da je bilo malo ispod prečke... Mada mislim da bi nas oni stisli u drugom i da opet ne bismo izvukli više od boda. Bod je ovde kao kuća, a 3 bi bila kao dvorac. Radnik i Voždovac nisu smeli da se dese. U napadu nam škripi debelo. Sad na pobedu u Ivanjici!