Калуђеровић спасaо Рад у 90. минуту, на осталим мечевима само један гол, али и два црвена картона! (ВИДЕО)

На дан када славе 102. рођендан Новосађани без целог плена остали у последњем минуту

По кишовитом времену на Бањици повели су Новосађани 2:0 после голова, прво главом Росића, а потом и Ашћерића након одличне акције.

Рад је смањион на 1:2 после корнера у 65. минуту, највиши у скоку ко други до Никола Мараш.

Бод Грађевинарима на крају је донео још један бивши играч Звезде, Андрија Калуђеровић у последњем минуту.

На преосталим мечевима елитног ранга скоро ништа занимљиво.

Да није било гола Павловића за Чукарички и црвеног картона за Савића из Новог Пазара, који је добио за само четири минута (два жута) од 76. до 80. минута, као и искључења фудбалера Радника Пејчића у 87. минуту (два жута картона), скоро да не би било о чему да се прича.

Једино што је у Сурдулици и Чачку виђено по више од 35 прекршаја, а само четири шута у оквир гола!!!

Семафор 25. кола Супер лиге:
Рад – Војводина 2:2 (Мараш 64, Калуђеровић 90 – Росић 18, Ашћерић 54)
ОФК Београд – Нови Пазар 0:0
Радник – Металац 0:0
Чукарички – Јавор 1:0 (Павловић 56)
Борац – Спартак 0:0
Раднички (Ниш) – Партизан 0:1 (Илић 60)
Вождовац – Младост 4:1 (Маринковић 16, 38, 51, Одита 17 – Бајић 73)
Црвена звезда – Јагодина 3:1 (Ибањез 60, Катаи 70, Виеира 90+2 – Јевтић 61)
Коментари4

Gradjevinar
Mnogo los Rad, uzesmo bod na cist nekvalitet Vojvodine jer im je odbrana igrala kao da je nasa. Zabrinjavajuce je kako neki igraci igraju, da ne mogu pravilno da dodaju loptu - jezivo. Atmosfera na utakmici - predepresivna. Nadam se da ce uskoro poceti izgradnja krova na zapadu, i istocne tribine, zavrsetak juga. Toi toi toalet kraj juga - tuzno za videti nekako, ne znam sta mi je jadnije, ta klonja ili ona krpa s Ljoticem.
Sale
2 gol za Vosu auto-gol! Nije Asceric.
007
LALO vodiš 2 0 kod 2 1 stavlaš maksimovića kao 3. zadnjeg veznog umesto napadača babića umesto da ubaciš ofanzivnog melega znači čuvanje reza i konačno umesto u 88. pojačaš odbranu ti ne uvodiš treću zamenu jadan je ovo start ,ispali iz kupa na isti način osvojili protiv timova iz donjeg dela samo 3 boda a od novajlija po tvojoj želji samo ašćerić pravi kao i malbašić koji inije bio tvoja želja a danas najbolji.ukoliko ne padne borac u idućem kolu ništa od evrope i polako bi mogao da odeš i ti i oni koji su te pored vrsnih trenera iz VOŠINE škole doveli.uz to ako pobediš borac onda moraš i svoju mezimicu cz i tako sve do kraja da bi bili 2. ili 3. ....voleo bih da nisam u pravu i da me demantuješ i iti i uprava koja sem prodaje ne ume ništa...e gde je ono zlatno vreme od pre3,4,5,6,7 decenija.SREĆO SAD NAM TEBAŠ
Cacanin
Iskreno mislim da Visa ima strasan tim i kada se uigraju bice pakleni samo potrebno je strpljenja malo .isto tako msm da ce te i nas tj Borac pobediti jer niste u poslednjim utakmicama imali srece i plasim se da ces bas protiv nas vas krenuti mada se nadam da nece..sto se tice Zvezde to zaboravi on voli Zvezdu vise od svega isto tako je i sa Borcem dok nas je vodio bilo .