Спектакуларан дуел у Крушевцу, Вулић мајсторијом у надокнади срушио Спартак

6

Фудбалска Супер лига Србије настављена је после двомесечне паузе, а прва утакмица 23. кола донела је много узбуђена и чак седам голова

Напредак је у Крушевцу победио Спартак из Суботице са 4:3 у утакмици с много лепих потеза и голова.

Победник сусрета одлучен је у судијској надокнади времена и то само неколико секунди пошто је Спартак дошао до изједначења.

Спартак је повео већ у трећем минуту голом Милета Савковића, али су Крушевљани врло брзо стигли до преокрета. Прво је Ибрахим Ндиаје у 20. довео Напредак до изједначења, да би само три минута касније Ђуро Зец преокренуо.

Деловало је да ће Напредак у предности отићи на полувреме, али је ипак Спартак сјајним голом, ударцем са око 30 метара Бојана Чечарића у судијској надокнади првог полувремена дошао до изједначења.

Крушевљани су поново у 73. минуту поготком Стефана Николића дошли до предности, да би у првом минуту судијске надокнаде времена Савковић довео Суботичане до изједначења.

Претходно Напредак је у 83. минуту имао шансу да реши питање победника, али Николић из једанаестерца није савладао Милоша Остојића.

Када је деловало да ће утакмица бити завршена без победника, Напредак је ипак успео да дође до још једног гола, а стрелац је у 92. минуту био Милош Вулић.

Напредак је после вечерашње победе шести са 37 бодова, док је Спартак трећи са 40.

Семафор 23. кола Супер лиге:
Напредак - Спартак 4:3 (Ндиаје 20, Зец 23, Николић 73, Вулић 90+2 – Савковић 4, 90+1, Чечарић 45)

Cacak

Sve se vraca,sve se placa,bravo Napredak,znamo kako je Spartak i na koji nacin dolazio do bodova!!!

milorad

pa na koji nacin , sto ne napises

roma

A kao e zas a koji nacin,i danas je gos.Siroi gurao na stranu Spartaka,cist gol je ponistio Napretu pri rezulatu 3-2