Погледајте најзанимљивије моменте са мечева у Земуну и Крушевцу, Антић хтео да повуче екипу са терена после пенала за Напредак! (ВИДЕО)

2

Фудбалери Напретка победили су Динамо из Врања на свом терену са 3:0, у деветом колу Супер лиге

Стрелци у Крушевцу су били Никола Ескић у 18, Ибрахима Ндаје из пенала у 25. и Алекса Вукановић у 64. минуту.

Земун и Бачка играли су нерешено 2:2. Земун је водио на свом стадиону голом Славка Лукића у 14. минуту, али су преокренули Срђан Грабеж у 62. и Немања Младеновић у 68.

Бачка ипак није успела да сачува вођство, па је Земун преко Стевана Луковића у 74. минуту дошао до бода.

Семафор деветог кола Супер лиге:
Напредак – Динамо (Вр) 3:0 (Ескић 18, Ндиаје 25. једанаестерац, Вукановић 64)
Земун – Бачка 2:2 (Лукић 14, Луковић 74 – Грабеж 62, Младеновић 68)
Младост – Пролетер (НС) 1:0 (Тумбасевић 72)
Рад – Мачва 1:0
Радник – Раднички (Ниш) 1:2 (Миловановић 45+3 – Ранђеловић 71, Станисављевић 83)
Војводина – Вождовац 3:0 (Милојевић 42, 51, Срећковић 89)
19,00: Партизан – Црвена звезда
Чукарички – Спартак 3:1 (Тедић 13, Мудрински 78, Кајевић 83 – Шимура 52)

Kоментари (2)

ercov

Penal nije postojao ali to nedaje za pravo ovom diletantu da povlaci ekipu sa terena. Sudijska komisija na celu sa Zoranom Petrovicem je najveci problem u nasem fudbalu a to smo vec mogli uociti bukvalno u svakom kolu gde se sudilo katastrofalno.

straja

Da li ce tata da dozvoli sinu da se vrati na celo Napretka...posle ovako dosudjenog penala.....a penal nije video ni C od penala.