Рикардо Гомеш: Мењао бих гол за победу у дербију!

Фудбалер Партизана Рикардо Гомеш рекао је да је срећан због постигнутог гола против Црвене звезде, али да би тај гол мењао за победу у „вечитом дербију”

Срећан сам због мог гола на дебију у дербију, али мењао бих га за победу. Направили смо много шанси, али нажалост нисмо постигли још неки гол. Мислим да је екипа била на високом нивоу – рекао је Гомеш, саопштено је из Партизана.

Фудбалери Партизана и Црвене звезде одиграли су у недељу увече нерешено 1:1, у ;158. „вечитом дербију”. Партизан је повео у 33. минуту голом Рикарда Гомеша, а изједначио је Ричмонд Боаћи у 72. минуту, после спорне ситуације, пошто је нејасно да ли је лопта прешла гол линију.

Мислим да је врло јасно да смо доминирали, посебно у првом полувремену и да смо заслужили победу. Имамо циљ, борићемо се до краја за њега и то је пут који треба да следимо – навео је Гомеш.