Radnički ubedljiv, Čukarički i Vojvodina u gostima do boda u mečevima bez golova (VIDEO)

2

Mladost, Voždovac i Radnik slavili u gostima

Radnički iz Niša je na svom terenu sa 3:0 pobedio Spartak u meču 20. kola Super lige Srbije.

Golove za domaći tim dali su Stanisavljević u osmom minutu, Grbić u 54. i Tekijaški (autogol) u 85.

Istim rezultatom Mladost je pobedila Zemun u gostima. Golove za tim iz Lučana dali su Radivojević, Pavlović i Trajković (autogol).

Voždovac je sa 2:1 slavio u Vranju. Golove za goste dao je Mašović, dok je za Dinamo pogodio Dimitrov.

I Radnik je trijumfovao u gostima sa 2:1, iako je Mačva preko Adamovića povela u 15. minutu. Golove za tim iz Surdulice dali su Zlatanović u 23. i Stojanović u 29. minutu.

Semafor 20. kola Super lige Srbije:

Crvena zvezda – Napredak 3:0 (Simić 13, Veškovac 60. autogol, Ben 79)

Dinamo (Vr) – Voždovac 1:2 (Dimitrov 75 - Mašović 39, 74)

Radnički (Niš) – Spartak 3:0 (Stanisavljević 8, Grbić 54, Tekijaški 85. autogol)

Mačva – Radnik 1:2 (Adamović 15 - Zlatanović 23, Stojanović 29)

Zemun – Mladost 0:3 (Radivojević 32, Pavlović 45+. jedanaesterac, Trajković 89. autogol)

Proleter (NS) – Čukarički 0:0

OFK Bačka – Vojvodina 0:0

Rad – Partizan 0:3 (Gomeš 5, 71, Miletić 10)