Реми у градском дербију између Рада и Земуна, победа Динама против Спартака

1

Одиграна су последња два меча 22. кола Супер лиге Србије

Фудбалери Рада и Земуна одиграли су нерешено 2:2, у утакмици 22. кола Супер лиге Србије.

Земун је повео у петом минуту голом Николе Нешовића, а изједначио је Владимир Волков у 29. минуту из пенала. Домаћи Рад повео је у 55. минуту преко Николе Шипчића, а коначан резултат поставио је Момчило Мркаић у 63. минуту.

Обе екипе су у доњем делу табеле, Рад је 14. са 17 бодова, а Земун има бод мање на претпоследњем 15. месту.

У следећем колу Рад ће дочекати Динамо из Врања, а Земун ће бити домаћин Мачви.

Фудбалери Динама из Врања победили су као домаћини Спартак са 1:0. Једини гол постигао је Жељко Димитров у 38. минуту из једанаестерца.

Динамо је остварио другу узастопну победу, а тек четврту у првенству, а и даље је последњи на табели са 13 бодова. Спартак је 12. на табели са 19 бодова.

У 23. колу Спартак ће у Крушевцу играти против Напретка.