Rezervni tim nišlija remizirao sa Bravom, Voždovac poražen od drugog tima Krasnodara

0

Zmajevima uzaludna i majstorija Miloša Bosančića iz slobodnog udarca

Radnički je sa rezervnim timom igrao bez golova protiv novog slovenačkog prvoligaša Brava.

Nišlije su bile nadmoćnije, Mitrović je dva puta mogao u prvom poluvremenu da donese prednost timu sa Čaira. Neprecizan je pre odmora bio i Vladimir Đilas.

Drugih 45 minuta proteklo je u slabijoj igri, zapretili su jednom samo Slovenci, međutim, nisu uspeli da zatresu mrežu.

Voždovac je izgubio i drugu prijateljsku utakmicu na pripremama u Sloveniji. Zmajevi su posle malteškog Balzana (0:1) poraženi i od drugog tima Krasnodara s 2:4 (2:2). Utakmica je igrana u Rogozi.

Rusi su poveli golom Taranova u 8. minutu, da bi mladi Stoisavljević izjednačio u 20. Samo 120 sekundi kasnije Krasnodar je ponovo poveo preko Golubjeva. Novajlija Miloš Bosančić je u 30. minutu sjajnim šutem iz slobodnog udarca preokrenuo rezultat.

Ruska ekipa je u 50. minutu ponovo stekla prednost pogotkom Kutovoja. Stoisavljević je u 82. mogao da anulira prednost rivala, ali je izvrsno intervenisao golman Krasnodara. Premijerligaš iz nekadašnje najveće sovjetske republike je tri minuta pre kraja golom Kricaenka potvrdio pobedu.