У Напретку зид ћутања: Мишковић и Миладиновић без коментара

Много буре се подигло после меча у Крушевцу између Напретка и Црвене звезде, који је решен голом Марка Марина у седмом минуту надокнаде

На питање: да ли ће предузети неке кораке, макар тражити изузеће Бојана Николића, потпредседник Бојан Миладиновић је био кратак:

Напретков финансијер Марко Мишковић је управо због суђења не тако давно поднео оставку.

После силних убеђивања повукао и остао на челу из љубави према клубу из завичаја, који је пре него што га је преузео под своје, био на ивици амбиса и на зачељу прволигашке табеле са силним дуговима. Али, више се не оглашава.

Kоментари (20)

ehhhh

A zasto da se jave? jel vam toliko smeta zvezdina pobeda?

Nrmus

Pa kad je postignuta 2 minuta nakon produženog vremena. Zar ne bi trebalo da im smeta

Lojko Šavranac

Zašto da se jave ... pa zato što su namestili utakmicu .... jer to su obični prevaranti i Miškovic i Miladinovic

@ehhh

Svaka pobeda bez pomoci sudija ne smeta nikome.Cinjenica je da je Nikolic zvezdin sudija dosudio je penal koji nije postojao kao i za slicne startove koji su uglavnom bili na stetu Napretka.Vrhunac je bio kontra faul za Zvezdu u zaustavnom vremenu a Marin i igrac Napretka su obostrano visoko podigli nogu..Gol je pao u 97 minutu a utakmica nerealno produzena za 5 minuta.

Pera

Recimo zato što se sticao utisak da će sudija Nikolić sam da ubaci loptu u Napretkov gol koliko je bio naklonjen "državnom projektu" - naročito pred kraj utakmice. Najgore je što ima mnogo takvih kojima je sve to u redu ...

Marko

Nemaju zasto Zvezda je dobro igrala i kontrolisala mec,sa mnogo zara za pobedu,da je priznat gol mozda bi se bolje igralo,ovako sa mnogo prekida Napredak se kao domacin branio i tu je izgubio igru i rezultat..Partizani mogu da se ljute koliko hoce,nemaju pravo da se mesaju u rezultat iz Krusevca imaju svoje dvoriste i neka rese..Posto im nije igrao pesnicar Miletic zato su i izgubili....VOZDOVAC......VOZDOVAC.....

@ Marko

Isto tako i vi ste redovno na nasim komentarima a sto ne smatram da je nesto lose.Partizan je takodje igrao dobro bio bolji imao vise sansi ali je imao zvezdinog sudiju protiv sebe.Stojkovic nije ni pipnuo igraca Vozdovca koji se bacio i iscenirao a sudija ga dosudio posle desetak sekundi.Pred kara kada je Partizan izjednacio bila je ruka i penal za Partizan koji vas sudija nije dosudio.

@ Marko

Sta je Borjan kada je na derbiju Rikardu zavalio samar, sada i Sumi koji mu je ocistio paucinu i da mu bude zahvalan a on i njemu odvalio samar.Celavi ovog puta je sibnuo Borjana i vrati mu za oba samara.Borjan je i na onom derbiju dodvalio samar Sumi kada mu je dao gol iz penala koji je zurio i uzeo loptu iz mreze a Borjan se otimao sa njim za loptu.E takav je sportista Borjan, uostalom kao svi zvezdasi.

ČARAPAN

Nemaju komentar?NESMEJU DA ZUCNU!

Bravo čarapan ako si im rekao

sumider moder

Nesme niko ni da pisne!Nisam siguran ni dali smete da objavite ovaj komentar.

Bravo

NebitnoBitan

Koliko lazi i spina u tekstu. Zvezdi je faul dosudjen u 95:08,pustite snimak pa vidite sami.Mec je produzen PET minuta ali je u toj nadoknadi mec bio prekinut pola minuta ili cak minut jer je sudia zaustavio mec kako bi prisao klupi Napretka i dao crveni karton clanu strucnog staba krusevljana.Ne vidim zasto je tesko biti posten i priznati to? Penal koji je dosudjen Zvezdi nije postojao ali nije ni uticao na tok utakmice jer ga je Ben promasio sto mi je zaista drago bas iz tih razloga.Ali isto tako u prvom poluvremenu cist penal nije dosudjen Zvezdi i plus crveni karton igracu Napretka. Ja zaista ne razumem,zar uvek mora neki pritsak i lazne tenzije da se stvaraju,da se siri mrznja medju ljudima.

Kompetentan

Kao prvo falu Baxe nad Vulicem nije postojao, na snimku se jasno vidi da je Baxa ledjima okrenut Vulicu, tako da nije imao predstavu gde je igrac CZ, a kamo li da je hteo da ga faulira i dobije zuti. Ovde je pre trebao da se sudi kontra faul. Drugo, Vukanovic je u zivom zidu, tu se dosudjuje indirektan udarac za protivnicki klub. Trece, Marin je izveo slobodan udarac u trenutku kada se Nikolic raspravljao sa Vukanovicem, aj da kazemo na kvarno. Cetvrto, ne dosudjen penal za CZ, ok legitimno trebao je da se svira, ali je to mr. Nikolic kompenzovao prvim padom igraca CZ u sesnaestercu Napretka. I da, za kraj, pricaju o ekupi koja nije uputila sut u okvir, jedno pitanje za Zvezdase, koliko ste suteva u okvir imali protiv Bajerna i Partizana? Ok, sad ce neko da kaze da je to veliki Bajern, oni imaju budzet, plate itd... Ne verujem da je proporcijalno veca razlika u platama izmedju Bajerna i Zvezde, tj. izmedju Napretka i Zvezde. Tako da pokrijte se usima, zahvalite onom debilu iz KG i pst.

@Kompetentan

Ne bih imao sta da dodam. Svi vec sve znamo. Meni su jos najinteresantniji ovi rupasi koji se jos kao prave da im nije jasno!

@Nebitno Bitan

Pokusavas da budes realan ali ti to tesko ide.Tacno je da je Zvezda bila bolja imala vise sansi ali gde to pise da bolji mora da pobedi.Partizan je protiv Vozdovca bio bolji imao vise sansi, oni igrali bunker i iz kontre dali dva gola ne svojom zaslugom vec kiksem oba beka.Ovde imam zamerku sto je dosudjen penal koji nije bio a Partizanu koji jeste zbog igranja rukom nije.Sudija je bitno uticao na rezultat..Sudija je skrojio rezultat u Krusevcu, produzivsi utakmicu za pet minuta a nije bilo razloga za vise od tri.Cak i faul je bio pre od Marina jer je visoko podigao nogu.