Реми Пролетера и Радничког из Ниша

10

Фудбалери новосадског Пролетера одиграли су данас као домаћини нерешено 1:1 против Радничког из Ниша, у одложеној утакмици шестог кола Супер лиге Србије.

Раднички је повео у 25. минуту аутоголом Александра Андрејевића, а бод домаћима обезбедио је Срђан Шћепановић голом у 46. минуту.

Пролетер је утакмицу завршио са десеторицом играча, пошто је у 90. минуту други жути картон добио Андрејевић.

Раднички је јесењи део првенства завршио са 32 бода на седмом месту на табели, док је Пролетер тренутно 11. са 20 бодова.

Последње утакмице у јесењем делу првенства у Супер лиги играју се у недељу, Партизан ће од 13 часова као гост играти против Радника из Сурдулице, а Црвена звезда ће од 15 часова дочекати Чукарички.  То су одложене утакмице шестог кола.

Kоментари (10)

Cika Misa

E da je sidija bio posmatrac Majovic Vujo bio bi SIRi kaznwni prostor bilo bi 5 penala za Radnicki. Ali bar ostajem u N.S. ne koram busom za Nis

DD

Radnički na ovoj utakmici nije igrao sa dva najbolja igrača. Ne bih rekao da je to bilo slučajno.

File

Ono kad ni auto gol ne pomaže!

Tranzicija

Ono kad ti partizanovac nikako ne može oprostiti vicešampionsku titulu iz prošle sezone...

Hahaha

Pokazala vam Flora i fauna, kakvi ste vicešampioni!

cika prle

kompleksi su cudo !Pa vi proslogodisnje 2 mesto nikako da prebolite

Dejan

Ono ni kad ti ne pomažu milioni evra poklonjenih od poreskih obveznika R.Srbije da prođes dalje u LE.

Jaooooj @Dejan

Bljuc

Pepa

Oj haaaaaaaaaaa.Sta reče vrsni stručnjak mršavi zadrigli majstor najaci najbolji mi Real mi šampioni.Pa šut u gol niste imali neide bez stelovanja nikako..