Siti krenuo pobedom, Vulfse načeo De Brujne (VIDEO)

0

Aston Vila pobedila Šefild junajted, koji je promašio penal

Fudbaleri Mančester sitija pobedili su večeras na gostujućem terenu Vulverhempton sa 3:1, u utakmici drugog kola Premijer lige.

Siti je poveo u 20. minutu golom Kevina De Brujnea iz jedanaesterca, a prednost je udvostručio Fil Foden, pogotkom u 32. minutu. Domaći su smanjili zaostatak golom Raula Himenesa u 78. minutu, a konačan rezultat postavio je Gabrijel Žezus golom u petom minutu nadoknade vremena.

To je bila prva utakmica Sitija u prvenstvu, pošto je meč prvog kola odložen jer je ekipa kasnije završila prošlu sezonu.

Vulverhempton posle dva kola ima pobedu i poraz.

Fudbaleri Aston Vile pobedili su večeras na svom terenu Šefild junajted sa 1:0, u utakmici drugog kola Premijer lige.

Jedini gol na Vila Parku postigao je Ezri Konsa u 63. minutu.

Šefild je u 34. minutu imao veliku priliku da postigne gol, ali je Džon Landstrem promašio jedanaesterac.

Klub iz Šefilda je od 12. minuta igrao sa desetoricom, nakon što je Džon Igan dobio crveni karton.

Posle dva kola Aston Vila ima tri boda, a Šefild junajted je i dalje bez bodova.